Diagnostyka i leczenie chorób
Diagnostyka i leczenie chorób, Centrum Usług Medycznych, Tarnowskie Góry

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6452258243
REGON: 277601408
Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba naszego Centrum Usług Medycznych znajduje się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Na rynku funkcjonujemy od 2002 roku. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu konsultacji, diagnostyce i leczeniu. Zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Oferta

Decydując się na odwiedzenie naszej poradni lekarskiej macie Państwo pewność, że uzyskacie kompleksową pomoc. Zapewniamy podstawową opiekę zdrowotną oraz możliwość wizyt u wielu różnych specjalistów w jednym miejscu, co jest znacznym ułatwieniem, a także oszczędnością czasu. W gabinetach przyjmują lekarze wielu specjalności, np.:
  • ortopedzi,
  • ginekolodzy,
  • okuliści,
  • urolodzy,
  • psychiatrzy.
Prowadzimy także pracownię diagnostyczną, gdzie wykonujemy badania górnego i dolnego odcinka układu pokarmowego. Ponadto dysponujemy urządzeniami do rektoskopii, gastrologii i kolonoskopii. Przyjmują u nas również lekarze medycyny pracy. Przeprowadzamy badania pracowników oraz kandydatów do wykonywania określonego zawodu. Sprawdzamy zdolność do pracy w różnych warunkach, na przykład na dużych wysokościach. Prowadzimy badania dla kierowców zawodowych i aktualizujemy książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.Przed każdą planowaną wizytą prosimy o rejestrację telefoniczną.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Usług Medycznych

Centrum Usług Medycznych, Tarnowskie Góry

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Usług Medycznych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.