Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9580364113
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Centrum Ubezpieczeń Marzena prowadzone jest przez Marzenę Złotnik, siedziba firmy znajduje się w Rumi, w województwie pomorskim. Z nami ubezpieczą Państwo swój dom, mieszkanie czy działkę od wszelkich zdarzeń losowych, takich jak pożar, powódź czy straty spowodowane przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Zabezpieczą się Państwo także przed włamaniem.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ubezpieczenia indywidualne jak i kompleksowe ubezpieczenia dla firm. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo swój cenny czas oraz zyskają pewność, że przygotowana dla Państwa oferta będzie najkorzystniejsza.

Oferujemy: ubezpieczenia dla firm,
  • ubezpieczenie samochodu,
  • ubezpieczenie komunikacyjne,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • ubezpieczenie mieszkania,
  • ubezpieczenie majątku,
  • ubezpieczenie dla rolników.
Proponujemy korzystne ubezpieczenia OC, AC czy NNW. Przygotowaliśmy też szeroki wybór ubezpieczeń dla Państwa firmy. Pomożemy dobrać najlepsze ubezpieczenie, dobrane do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Centrum Ubezpieczeń w Rumi.

Marki i specjalizacje

Oferujemy ubezpieczenia firm:UniquaHDI Asekuracja,Link4,Warta,ErgoHestia,Allianz,AXA,Proama,Aviva,Libertydirect,Generali,Interrisk,Mtu,Gothaer,Tuz,Bta Reso Europa.

Kontakt

Kontakt Centrum Ubezpieczeń Marzena Złotnik

Centrum Ubezpieczeń Marzena Złotnik, Rumia

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Ubezpieczeń Marzena Złotnik