Serwis samochodów ciężarowych, naczep i samochodów dostawczych
Serwis samochodów ciężarowych, naczep i samochodów dostawczych, Centrum Truck Service Serwis samochodów ciężarowych, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8521003241
REGON: 320778401
Rok założenia:
2010

O firmie

Centrum Truck Service to serwis pojazdów ciężarowych zlokalizowany w Szczecinie. Początki naszej działalności w branży motoryzacyjnej sięgają 2010 roku. Cieszymy się dużym uznaniem klientów z całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferta

Firma Centrum Truck Service świadczy kompleksowe usługi w zakresie serwisu i naprawy samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych i naczep. Oferujemy naprawy bieżące i powypadkowe. Specjalizujemy się w gruntownych remontach silników i skrzyń biegów typu ZF oraz Astronic. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie elektronicznych systemów hamulcowych i instalacji elektrycznych.

Wykwalifikowani pracownicy przedsiębiorstwa Centrum Truck Service przeprowadzą dla Państwa naprawy ogrzewania postojowego Webasto i układów klimatyzacji. W zakres naszych usług wchodzą także:
  • usługi blacharskie,
  • usługi lakiernicze.
W naszym serwisie zajmujemy się również wulkanizacją, w ramach której między innymi wymieniamy opony. W realizacji powyższych napraw pomaga nam specjalistyczny sprzęt. Umożliwia on nie tylko sprawne wykrycie zaistniałej usterki, ale także jej skuteczne wyeliminowanie.

Kierowcom zmęczonym po długiej podróży polecamy zostawienie pojazdu na naszym parkingu oraz nocleg w komfortowym hotelu. Na terenie naszego obiektu można skorzystać również z myjni ciężarowej. Dysponujemy lawetą przystosowaną do holowania pojazdów ciężarowych.

Należymy do sieci Alltrucks – systemu warsztatów z pełną obsługą oraz specjalistami od wielu marek.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Centrum Truck Service.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w serwisie pojazdów Man, Iveco oraz Mercedes.

Więcej informacji

  • Siec warsztatów Alltrucks zobacz

Kontakt

Kontakt Centrum Truck Service Serwis samochodów ciężarowych

Centrum Truck Service Serwis samochodów ciężarowych, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Truck Service Serwis samochodów ciężarowych