Pomoc fizjoterapeuty
Pomoc fizjoterapeuty, Centrum Terapii Mały Rycerz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132719958
Branża:

O firmie

Centrum Terapii Mały Rycerz prowadzimy w Warszawie. Jest to poradnia głównie dla dzieci i młodzieży, która potrzebuje pomocy bądź ma problem, na przykład z mową.

Oferta

W Centrum Terapii Mały Rycerz pracują między innymi neurologopedzi, czyli specjaliści zajmujący się problematyką wad wymowy i niewłaściwego rozwoju mowy. Działania neurologopedów są skupione na badaniu nieprawidłowości funkcjonowania aparatu mowy, które wynikają z uszkodzeń mózgu. Dlatego też neurologopedzi diagnozują zaburzenia mowy na tle neurologicznym, na przykład po urazach mózgu czy udarach.

Wizyta u neurologopedy jest polecana też w przypadkach, takich jak:
  • opóźniony rozwój mowy,
  • dysleksja rozwojowa,
  • problemy z jedzeniem.
Ponadto pracują u nas logopedzi pomagający w przypadku rozmaitych wad wymowy. Na początku zawsze prowadzają dokładną diagnozę logopedyczną i dopiero po niej przystępują do leczenia. Prowadzą oni zajęcia pomocy przy jąkaniu czy seplenieniu się. Terapia jąkania polega na mówieniu na wydechu, robieniu pauz, przedłużaniu sylab i głosek oraz treningu wolniejszej wymowy. Zajęcia te są pomocne jeżeli chodzi o poprawę płynności w mowie, a także lepsze funkcjonowanie dziecka wśród swoich rówieśników czy w szkole.

Można u nas skorzystać też z pomocy psychoterapeuty, fizjoterapeuty i psychologa.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Z jakimi problemami może pomóc specjalista neurologopeda? Centrum Terapii Mały Rycerz
Z jakimi problemami może pomóc specjalista neurologopeda? Centrum Terapii Mały Rycerz
Neurologopedia to dział nauki zajmujący się pracą z osobami, których zaburzenia mowy wynikają z problemów neurologicznych. Sprawdź kiedy pójść do specjalisty!

Wideo

Kontakt

Kontakt Centrum Terapii Mały Rycerz

Centrum Terapii Mały Rycerz, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Terapii Mały Rycerz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.