Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:00
Wt.
07:30 - 20:00
Śr.
07:30 - 20:00
Cz.
07:30 - 20:00
Pt.
07:30 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7531026266
REGON: 531082350
Rok założenia:
2005

O firmie

Poradnia ginekologiczno-położnicza Centrum Szybkiej Diagnostyki NZOZ mieści się w Grodkowie, w powiecie brzeskim, w województwie opolskim. Nieprzerwanie od 1994 roku udzielamy pomocy z zakresu ginekologii i położnictwa. Dokładamy wszelkich starań, by każda z Pań odwiedzających nasz gabinet otrzymała skuteczną pomoc.

Oferta

Nasze przychodnia proponuje Państwu profesjonalną i kompleksową opiekę ginekologiczną. Klinika posiada wieloletnią praktykę lekarską, a pracujący w niej lekarze znają potrzeby i oczekiwania pacjentek oraz są w stanie zapewnić im komfort. Do każdej z Pań podchodzimy w sposób indywidualny i priorytetowy.

Wizyty odbywające się w przychodni przebiegają w sposób bezstresowy, w życzliwej atmosferze. Wiele lat pracy w zawodzie pokazało nam, że każda kobieta wymaga szczególnej opieki ginekologiczno-położniczej. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami diagnostycznymi, umożliwiającymi prowadzenie kompleksowych badań.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • opieka ginekologiczna,
  • opieka położnicza,
  • prowadzenie ciąży,
  • leczenie chorób kobiecych.
Wykonujemy badania ultrasonograficzne, które umożliwiają określenie, czy płód rozwija się prawidłowo i czy nic nie zagraża matce. Ponadto wziernikujemy macicę i wykonujemy badania przy pomocy techniki mikroskopii kontrastowo-fazowej, niezbędne do określenia stanu hormonów.

Dodatkowo zajmujemy się pełną diagnostyką, badaniami profilaktycznymi oraz leczeniem ginekologiczno-onkologicznym. Leczymy nadżerkę i wykonujemy kolposkopię. Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej przy pomocy lasera.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej i do odwiedzenia naszego gabinetu.

Kontakt

Kontakt Centrum Szybkiej Diagnostyki NZOZ

Centrum Szybkiej Diagnostyki NZOZ, Grodków

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Szybkiej Diagnostyki NZOZ