Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391034709
REGON: 510366775
Rok założenia:
1996

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie stomatologa. Zajmuję się leczeniem stomatologic...
Olsztyn, Panasa 1 lok. 39
Piękne i zdrowe zęby to marzenie wielu osób. Leczeniem uzębienia i przywracaniem mu należytego wygl...
Specjalizujemy się w usługach stomatologicznych, w ramach których zajmujemy się leczeniem chorób zę...
W moim gabinecie dentystycznym leczę dzieci, a także osoby dorosłe. Do moich usług należy między in...

O firmie

Firma "Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7391034709. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 510366775.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1996. Firmę można odwiedzić pod adresem: Ryszarda Knosały 7B lok. C. Kod pocztowy do korespondencji to: 11-010 Olsztyn. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.7732925619099N, 20.4796121843E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: pisreg@wp.pl. Przedsiębiorstwo "Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka" działa od lat w branży Stomatolodzy.

W ofercie gabinetu dentystycznego jest kompleksowe leczenie uzębienia poprzedzone wykonaniem niezbędnych badań oraz szczegółowego planu leczenia. W zakresie usług gabinetu dentystycznego jest w szczególności: leczenie próchnicy zębów, zapobieganie chorobom zębów i dziąseł, odbudowa zębów, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, leczenie dzieci.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 89 514 97 80.

Kontakt

Kontakt Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka, Olsztyn

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.