Usługi opieki nad osobami starszymi, dziećmi oraz domem
Usługi opieki nad osobami starszymi, dziećmi oraz domem, Centrum Opiekunek, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5423013627
REGON: 200845903
Rok założenia:
2020

O firmie

Prowadzimy Centrum Opiekunek, którego siedziba znajduje się na terenie Białegostoku. Jesteśmy agencją zatrudnienia, która zrzesza opiekunki do dzieci oraz osób starszych.

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Jedną z podstawowych gałęzi naszej oferty jest opieka nad dziećmi. Zdajemy sobie sprawę, że oddanie swojej pociechy pod troskę obcej osoby jest trudnym momentem. Staramy się jednak zapewnić im bezpieczeństwo oraz ciekawie organizujemy czas.

Zatrudniane przez nas opiekunki mogą być zarówno młodymi studentkami wydziałów pedagogicznych lub psychologicznych, jak i doświadczone kobiety, czy starsze panie z odpowiednimi kwalifikacjami. Mogły one wcześniej pracować między innymi jako położne, pielęgniarki, przedszkolanki lub nauczycielki.

Proponujemy również opiekę nad osobami starszymi. W tym zakresie działamy dochodząco lub z zamieszkaniem, by cały czas być na miejscu. Doskonale wiemy, jak szybko mija czas, a osoby, które niegdyś dbały o nas teraz same potrzebują troski i pielęgnacji. W tym przypadku równie ważne jest miłe słowo oraz zwykła rozmowa. Chętnie zapewnimy opiekę stałą lub doraźną, kiedy to opiekunka raz bądź kilka razy w tygodniu odwiedzi podopiecznego.

Opiekujemy się również osobami chorymi. Obejmuje to wówczas pomaganie podczas wizyt w toalecie, realizowanie czynności pielęgniarskich, podawanie leków i posiłków, dotrzymywanie towarzystwa, a także robienie zakupów. Uzupełnienie oferty stanowi opieka nad domem, w ramach której proponujemy gosposie, które zadbają o utrzymanie odpowiedniego porządku w domu, zajmą się prasowaniem, myciem okien czy sprzątaniem. Mogą pracować w wymiarze godzin, zamieszkać na stałe lub odwiedzać mieszkanie raz na jakiś czas.

Zachęcamy do skorzystania z usług Centrum Opiekunek z Białegostoku.

Artykuły

Centrum Opiekunek - jakie cechy powinna posiadać dobra opiekunka osób starszych?
Centrum Opiekunek - jakie cechy powinna posiadać dobra opiekunka osób starszych?
Jaka powinna być dobra opiekunka osób starszych? Jakie cechy oraz umiejętności powinna ona bezwzględnie posiadać? Na te pytania odpowiadamy w artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Centrum Opiekunek

Centrum Opiekunek, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Opiekunek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.