Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443155704
Rok założenia:
2003

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie" z siedzibą miejscowości Sosnowiec sprawuje opiekę i zajmuje się wychowaniem dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. Z reguły w domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych przebywają dzieci po interwencjach policyjnych, które trafiają tam na podstawie postanowień sądów lub na prośbę rodziców, którzy będąc w chwilowej trudnej sytuacji życiowej, potrzebują pomocy przy zapewnieniu odpowiedniej opieki swoim dzieciom.

"Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie" działa w miejscowości Sosnowiec w województwie śląskim. Można nas znaleźć pod adresem: Sucha 21. Korespondencyjny kod pocztowy, to: 41-205 Sosnowiec. "Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie" ma w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) właściwy Numer Identyfikacji Podatkowej: 6443155704.

Numer telefonu pod który należy dzwonić w celu kontaktu, to: 32 785 46 00. Chętnie odpowiemy również na pytania wysłane drogą elektroniczną: centrumopiekuncze@interia.pl.

Kontakt

Kontakt Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie

Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie, Sosnowiec

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.