Polecane oferty

Jesteśmy niepublicznym Domem Dziecka. Naszym priorytetem jest zapewnienie opieki podopiecznym, któr...
Od wielu lat prowadzimy placówkę opiekuńczo-wychowawczą, w której udzielamy kompleksowej pomocy wsz...
Prowadzony przez nas dom dziecka pełni funkcje socjalizacyjną i interwencyjną. Otaczamy fachową opi...
Prowadzone przez nas pogotowie opiekuńcze jest tak naprawdę ostatnim miejscem gdzie osierocone dzie...

O firmie

"Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie" z siedzibą miejscowości Sosnowiec sprawuje opiekę i zajmuje się wychowaniem dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. Z reguły w domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych przebywają dzieci po interwencjach policyjnych, które trafiają tam na podstawie postanowień sądów lub na prośbę rodziców, którzy będąc w chwilowej trudnej sytuacji życiowej, potrzebują pomocy przy zapewnieniu odpowiedniej opieki swoim dzieciom.

"Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie" działa w miejscowości Sosnowiec w województwie śląskim. Można nas znaleźć pod adresem: Sucha 21. Korespondencyjny kod pocztowy, to: 41-205 Sosnowiec. "Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie" ma w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) właściwy Numer Identyfikacji Podatkowej: 6443155704.

Numer telefonu pod który należy dzwonić w celu kontaktu, to: 32 785 46 00. Chętnie odpowiemy również na pytania wysłane drogą elektroniczną: centrumopiekuncze@interia.pl.

Informacje o działalności

NIP: 6443155704
Branża: Domy dziecka, ośrodki opiekuńcze

Opinie (0)