Leczenie żylaków, hemoroidów i innych problemów naczyniowych
Leczenie żylaków, hemoroidów i innych problemów naczyniowych, Centrum Medyczne Terpiłowski Sp. z o.o., Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7963015476
REGON: 52404539100000
KRS: 0001011082
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Odkąd powstało w sierpniu 2016 roku, Centrum Medyczne Terpiłowski w Radomiu stało się miejscem wyjątkowym dla pacjentów poszukujących kompleksowej opieki medycznej. Naszym fundamentem jest ponad trzydziestoletnie doświadczenie oraz zaangażowanie wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z pasją i oddaniem.

Oferta

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych pacjentów zapewniamy szeroką gamę usług medycznych na najwyższym poziomie. Pracują u nas specjaliści zajmujący się chirurgią naczyniową i flebologią, ginekologią i położnictwem, neurologią oraz diagnostyką ultrasonograficzną.

Specjalizujemy się w nowoczesnych metodach leczenia żylaków, takich jak laserowe wewnątrzżylne leczenie (ELVeS) oraz skleroterapia, a także przezskórne zamykanie pajączków przy użyciu lasera.

Zapewniamy też wszechstronną opiekę nad kobietami w ciąży, w tym badania prenatalne, a także zajmujemy się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz antykoncepcją i profilaktyką raka szyjki macicy.

Świadczymy porady i diagnozy w zakresie schorzeń układu nerwowego, zarówno centralnego, jak i obwodowego.

Ponadto prowadzimy własną pracownię ultrasonograficzną, gdzie pacjenci skorzystać mogą z USG Doppler tętnic szyjnych, jamy brzusznej, tarczycy, piersi i jąder.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi strefa urody. Oferuje ona nowoczesne zabiegi estetyczne, odmładzające i pielęgnacyjne.

Na wizyty u specjalistów można umawiać się telefonicznie.


Kontakt

Kontakt Centrum Medyczne Terpiłowski Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Terpiłowski Sp. z o.o., Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Medyczne Terpiłowski Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.