przyjazna Centra medyczne, Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9880297183
Branża:

O firmie

Centrum medyczne Ermed znajdziecie we Wrocławiu. Oferujemy usługi prywatnego pogotowia ratunkowego. Jesteśmy jednostką, która współpracuje z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności Ermed we Wrocławiu jest transport medyczny i sanitarny. Współpracujemy ze szpitalami, firmami ubezpieczeniowymi i klientami indywidualnymi. Oferujemy im przewozy ambulansami, które wyposażyliśmy w specjalistyczny sprzęt.

Zapewniamy transport do i ze szpitala. Realizujemy przewozy na badania, konsultacje, dializy i zabiegi. Przewozimy też osoby z uzależnieniami i osoby niepełnosprawne. Oferujemy także transport COVID. Oferujemy zabezpieczenia medyczne imprez masowych i sportowych czy pielgrzymek. Przeprowadzamy też szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, badania EKG, badania laboratoryjne oraz iniekcje domięśniowe i dożylne.

Założyliśmy również klinikę, w której możemy przeprowadzać zabiegi związane z rehabilitacją oraz fizjoterapią. Obejmuje to przede wszystkim organizowanie ćwiczeń mających na celu pomóc w przyspieszeniu rekonwalescencji po przebytych urazach lub ułatwienie choremu powrót do pełnej sprawności.

Ponadto nasza oferta obejmuje cewnikowanie, zdejmowanie szwów, opiekę pielęgniarską, zmiany opatrunków, wlewy kroplowe dożylne czy wykupów i dowóz leków.

Skontaktujcie się z nami i powiedzcie, co możemy dla Was zrobić.

Kontakt

Kontakt Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
15.02.2019
Z czystym sumieniem polecam firmę. Godna zaufania !