Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5321292687
REGON: 14943251
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Świadczymy rozmaite usługi stomatologiczne. Specjalizujemy się w leczeniu zachowawczym, chirurgii s...

O firmie

Centrum medyczne Darmed znajduje się w Warszawie. Działamy od 1999 roku. Oferujemy profesjonalną okiekę zdrowotną, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży medycznej. Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki medycznej. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i doborze metody leczenia naszych pacjentów.

Możecie Państwo skorzystać z porad specjalistów z zakresu:
  • endokrynologii,
  • kardiologii,
  • laryngologii,
  • okulistyki,
  • neurologii,
  • ginekologii.
Uzupełnieniem naszej oferty są usługi świadczone przez lekarzy medycyny rodzinnej, a także specjalistów od chorób wewnętrznych. Do Państwa dyspozycji są również lekarze pierwszego kontaktu.

Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesne i specjalistyczne sprzęty, które umożliwiają przeprowadzanie dokładnych badań. Ważny jest także wywiad z pacjentem, gdyż możemy się z niego dowiedzieć wielu informacji. Na podstawie postawionej diagnozy dobieramy odpowiednią metodę leczenia, a w razie konieczności leki.

Wykonujemy badania laboratoryjne oraz diagnostyczne. Posiadamy sprzęt do badania USG oraz EKG. Wszystkie wyniki badań są skrupulatnie analizowane i omawiane z pacjentem. Zlecamy wykonanie badań osobom, które chcą uzyskać prawo jazdy lub przedłużyć ważność dokumentu. W tym celu pacjent musi przejść badania, które ocenią jego predyspozycje psychiczne i fizyczne, niezbędne do bycia uczestnikiem ruchu drogowego.

Za każdym razem uświadamiamy pacjentów na temat zagrożeń, jakie mogą nas spotkać na każdym kroku. Ważne jest zatem, by dbać o swoje zdrowie i wykonywać systematycznie badania. Priorytetem jest dla nas Państwa zadowolenie oraz zdrowie. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Centrum Medyczne "DARMED" Dariusz Horszczaruk

Centrum Medyczne "DARMED" Dariusz Horszczaruk, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Medyczne "DARMED" Dariusz Horszczaruk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.