przyjazna Instalacje sanitarno-grzewcze - sprzęt, akcesoria, Centrum Instalacyjne Aqua s.c. Paweł Loroff Anna Kulaszewicz, Kościerzyna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5911700414
Rok założenia:
2017

O firmie

Centrum Instalacyjne Aqua znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Prowadzi też oddział w Kościerzynie. Od 2017 roku zajmuje się sprzedażą artykułów instalacyjnych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Pawał Loroff.

Oferta

Szeroki wybór, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny sprawiają, że Centrum Instalacyjne Aqua jest cenione przez instalatorów. Profesjonaliści znajdą w hurtowni wszystko, co potrzebne do budowy, naprawy i modernizacji instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych. Przykładem są rury wykonane z tworzyw sztucznych, miedzi i stali. W sprzedaży są również złączki, śruby, obejmy, uszczelki i urządzenia grzewcze. Oferta obejmuje:
 • kotły gazowe,
 • elektryczne podgrzewacze wody,
 • gazowe podgrzewacze wody,
 • kotły na paliwo stałe,
 • kotły wielopaliwowe.
Sprzedawane są także pompy do centralnego ogrzewania, grzejniki, prefabrykaty betonowe i środki chemii budowlanej. Do prefabrykatów zaliczane są bloczki, pustaki, obrzeża, korytka, a także kręgi i rury. Z kolei dostępne środki chemiczne to smary, farby, pasty uszczelniające i zmywacze. Inne produkty, które można nabyć podczas wizyty w hurtowni to gazomierze, syfony, zawory, krany, stelaże podtynkowe i baterie, w tym prysznicowe.

Ofertę uzupełniają narzędzia ręczne, w tym wyciskarki do silikonu i elektronarzędzia. Są to szlifierki, wiertarki, piły taśmowe i inne urządzenia.

By dowiedzieć się więcej o ofercie Centrum Instalacyjnego Aqua, najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt Centrum Instalacyjne Aqua s.c. Paweł Loroff Anna Kulaszewicz

Centrum Instalacyjne Aqua s.c. Paweł Loroff Anna Kulaszewicz, Kościerzyna

Aktualności

 • akcesoria sanitarne

  10.05.2024

  Hurtownia hydrauliczna Aqua z Pruszcz Gdański to miejsce, gdzie znajdziesz szeroką gamę produktów niezbędnych do realizacji projektów hydraulicznych i grzewczych, takich jak grzejniki panelowe i łazienkowe, rury z tworzywa sztucznego, miedzi i stali, czy pompy do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. W ofercie firmy znajdują się także ogrzewacze wody gazowe i elektryczne, rury preizolowane (stalowe, z tworzywa), a także izolacje termiczne do rur (z polietylenu, z wełny mineralnej), które zapewnią odpowiednią ochronę termiczną instalacji. Dodatkowo Aqua oferuje różne typy złączek do rur, w tym także złączki mosiężne gwintowane, co pozwala na dopasowanie asortymentu do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferowanych produktów.

  Więcej informacji
 • rury

  31.03.2024

  Centrum Instalacyjne Aqua, zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości komponentów do instalacji wodno-kanalizacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów takich jak rury, kształtki, zawory grzybkowe, kulowe i podtynkowe, a także zawory do wody zwrotnej, redukcyjne i termostatyczne. Dzięki bogatemu asortymentowi oraz fachowej wiedzy naszych pracowników jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych, jak i firm zajmujących się profesjonalnym montażem instalacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który z przyjemnością pomoże Państwu dobrać najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb.

  Więcej informacji

Opinie (6)

Opinie o firmie Centrum Instalacyjne Aqua s.c. Paweł Loroff Anna Kulaszewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

janowsik
janowsik
5.0
10.01.2021
Wiele razy już kupowałem w hurtowni Aqua i zawsze byłem usatysfakcjonowany. To po prostu profesjonalna firma.
Wiktor
Wiktor
5.0
07.11.2020
Polecam ich grzejniki łazienkowe. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.
borysszył
borysszył
5.0
21.09.2020
Najlepsza armatura sanitarna. Wiem, co mówię!
Antoś
Antoś
5.0
19.07.2020
Zdecydowanie lider w swojej branży. Firmę Aqua mogę polecić każdemu.
wrwrwr
wrwrwr
4.0
01.05.2020
Sprzedają asortyment z najwyższej półki! Nie ma co się dziwić. Mają produkty od znanych i sprawdzonych firmy.
model 2
model 2
5.0
02.03.2020
Nawet jakbym chciał, to nie ma się do czego przyczepić. W hurtowni instalacyjnej Aqua wszystko się zgadza. Ceny, obsługa i, przede wszystkim, jakość produktów!