Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342052742
REGON: 490764019
Rok założenia:
1997

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Restauracja u Gawła to miejsce, w którym zamówicie Państwo pyszne obiady domowe. Szef kuchni przygo...
Nie tylko oferujemy różnorodne potrawy na miejscu, ale również dostarczamy catering, przygotowujemy...
Prowadzimy restaurację z daniami kuchni polskiej. Oferujemy dania obiadowe, w tym dwudaniowe obiady...
Nasza restauracja to przytulne miejsce, w którym jedzenie to wielka przyjemność. Możemy Państwu zap...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Cechowa s.c. Bazielich Elżbieta, Pazdan Rachela" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7342052742. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 490764019.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gliwice w województwie śląskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1997. Firmę można odwiedzić pod adresem: Dworcowa 40. Korespondencyjny kod pocztowy to: 44-100 Gliwice. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.2940325850702N, 18.6709852439856E. "Cechowa s.c. Bazielich Elżbieta, Pazdan Rachela" to firma działająca w branży Restauracje polskie.

"Cechowa s.c. Bazielich Elżbieta, Pazdan Rachela" posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 664 413 568 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Cechowa s.c. Bazielich Elżbieta, Pazdan Rachela

Cechowa s.c. Bazielich Elżbieta, Pazdan Rachela, Gliwice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Cechowa s.c. Bazielich Elżbieta, Pazdan Rachela


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.