Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391153153
REGON: 510382136
Rok założenia:
1999

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie stomatologa. Zajmuję się leczeniem stomatologic...
Olsztyn, Panasa 1 lok. 39
Piękne i zdrowe zęby to marzenie wielu osób. Leczeniem uzębienia i przywracaniem mu należytego wygl...
Specjalizujemy się w usługach stomatologicznych, w ramach których zajmujemy się leczeniem chorób zę...
W moim gabinecie dentystycznym leczę dzieci, a także osoby dorosłe. Do moich usług należy między in...

O firmie

Firma "Cebulska Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7391153153. Firma ma numer REGON: 510382136.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Działa na rynku od 1999 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: pl. Pułaskiego 7,15/7. Kod pocztowy do korespondencji to: 10-514 Olsztyn. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.7800718039216N, 20.4898564705882E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: malgorzata.cebulska@gmail.com. Branża Stomatolodzy to dziedzina, w której firma "Cebulska Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Gabinet dentystyczny stosuje bezbolesne metody leczenia, dzięki czemu może zapewnić pacjentom zabiegi bez stresu w trakcie wizyty stomatologicznej. W zakresie usług gabinetu stomatologicznego znajduje się między innymi: profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, pedodoncja.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 89 535 13 30 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Cebulska Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet

Cebulska Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet, Olsztyn

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Cebulska Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.