Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9441746785
REGON: 351392755
KRS: 0000111185
Rok założenia:
1998

Polecane oferty

Dzięki doświadczeniu i wysokim umiejętnościom zatrudnionych w naszej firmie pracowników wszystkie u...
Konstrukcje stalowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością na ściskanie, rozciąganie i zginanie. Ich ...
Firmę Janrem w Rzozowie prowadzimy, by precyzyjnie wykonywać dla Państwa konstrukcje stalowe. Facho...
Systal-Blach jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją solidnych i trw...

O firmie

Siedziba spółki CB Panel System znajduje się w Krakowie. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 25 lat i zajmuje się pracami ogólnobudowlanymi. Kompleksowo realizuje proces budowlany poczynając od projektu, a kończąc na oddaniu gotowego budynku do użytku.

Oferta

Od początku działalności CB Panel System działa prężnie przy realizowaniu inwestycji budowlanych. Przedsiębiorstwo zapewnia w tym zakresie indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i stosowanie najlepszych jakościowo materiałów. Wykwalifikowani pracownicy wznoszą między innymi hale przemysłowe o konstrukcji żelbetowej lub stalowej. Ponadto budują obiekty handlowe, sportowe, biurowe oraz chłodnie. Prace przy każdym obiekcie rozpoczynają się od sporządzenia precyzyjnych projektów poszczególnych konstrukcji, w tym fundamentów, architektury, elementów żelbetowych i stalowych oraz instalacji elektrycznych, wodnych, gazowych oraz grzewczych, wentylacyjnych i teleinformatycznych. Firma jest również w stanie zaprojektować otoczenie każdego obiektu, w tym drogi dojazdowe i parkingi.

Konstrukcje stalowe, z których składają się budynki, są produkowane w zakładzie CB Panel System. Ich prefabrykowana budowa umożliwia sprawne przewiezienie elementów na plac budowy i ich połączenie. Przedsiębiorstwo dostarcza również prefabrykowane konstrukcje żelbetowe, w tym:
  • wiązary,
  • słupy,
  • belki,
  • podciągi,
  • ściany osłonowe,
  • belki podwalinowe,
  • gotowe schody,
  • gotowe klatki schodowe,
  • stropy kanałowe.
Każdy ze wznoszonych budynków musi być zwieńczony trwałymi i szczelnymi pokryciami dachowymi, dlatego warto skorzystać z materiałów wytwarzanych przez spółkę. Dostępne są stalowe panele dachowe, w tym rozwiązania proste i łukowe. Niektóre z paneli nadają się także do pokrywania powierzchni, które wymagają ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej. Niezbędnym elementem każdego dachu są także rynny, rury spustowe i obróbki blacharskie. Dostępne są łączniki dekarskie potrzebne do ich trwałego połączenia.

Do prac izolacyjnych przydają się ponadto membrany dachowe. Uszczelniają nie tylko dachy, ale również niecki oczek wodnych, basenów i tarasów. Spółka korzysta z nich przy budowie basenów, stawów i zbiorników wodnych.

Ważnym punktem w firmowej ofercie są panele elewacyjne. Można je podzielić na tradycyjne panele, kasety elewacyjne, płyty warstwowe oraz elewacje wentylowane.

Uzupełnieniem oferty są konstrukcje i ślusarka aluminiowa. Przedsiębiorstwo produkuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramy garażowe i przemysłowe.

Więcej informacji dotyczących wykonywanych przez firmę CB Panel System usług i stosowanych technologii oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane inwestycje znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt CB Panel System Sp. z o.o.

CB Panel System Sp. z o.o., Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie CB Panel System Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
24.01.2022
Profesjonalnie, polecam!