Oferujemy depilację laserową i metodą woskową
Oferujemy depilację laserową i metodą woskową, Caroline Studio Laser Karolina Borzeszkowska, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9562013805
REGON: 368957721
Rok założenia:
2018

O firmie

Caroline Studio Laser znajduje się w Toruniu. Działalność rozpoczęliśmy w 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług kosmetycznych. Właścicielką jest Karolina Borzeszkowska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie depilacji laserowej. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych, głównie kobiet.

Zakres naszych obowiązków obejmuje usuwanie owłosienia, depilację laserem, depilację pach, depilację bikini, usuwanie tatuaży, a także usuwanie makijażu permanentnego. W gabinecie znajdują się urządzenia i sprzęty, za pomocą których wykonujemy większość zabiegów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Wszystkie zabiegi wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami. Dbamy również o higienę pracy, dlatego wszystkie urządzenia są dezynfekowane.

Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientek. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Caroline Studio Laser w Toruniu.

Artykuły

Dlaczego nie warto oszczędzać na tatuażu
Dlaczego nie warto oszczędzać na tatuażu
Co składa się na cenę tatuażu i dlaczego należy wybrać dobry salon? Dowiedz się, dlaczego na tatuażach nie warto oszczędzać i uniknij rozczarowania.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Caroline Studio Laser Karolina Borzeszkowska

Caroline Studio Laser Karolina Borzeszkowska, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Caroline Studio Laser Karolina Borzeszkowska