Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii
Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii , Carolina Beauty Clinic Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182187096
Rok założenia:
2019

O firmie

Carolina Beauty Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Klinika specjalizująca się w usługach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii oraz laseroterapii mieści się w centrum handlowym Wola Park. Od kilku lat przyjmuje pacjentów którym zależy na poprawie wyglądu oraz odzyskaniu dobrego samopoczucia.

Oferta

Od wieków ludzie dążyli do uzyskania piękna i jego zachowania. Dzisiaj najlepsze metody upiększania ciała i ukrywania niedoskonałości wdrażane są w Carolina Beauty Clinic. W miejscu tym do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, dzięki czemu otrzymuje on dokładnie to, czego potrzebuje. A są to zabiegi obejmujące różne partie ciała, wykonywane z użyciem specjalnych urządzeń oraz najlepszych jakościowo preparatów amerykańskiej firmy Pevonia. Charakteryzują się one wykorzystaniem naturalnych składników i są pozbawione parabenów oraz sztucznych barwników. Są więc bezpieczne dla zdrowia.

Podstawą oferty przygotowanej przez Carolina Beauty Clinic są zabiegi odmładzające skórę i usuwające niedoskonałości. W przypadku skóry twarzy można poddać się oczyszczaniu klasycznemu, a także oczyszczaniu kwasami i ultradźwiękami. Ponadto stosowane są masaże, mikrodermabrazja, głębokie nawilżenie i peeling kawitacyjny. Możliwe jest również głębokie złuszczanie ziołami Green Peel. Na klientki salonu czekają też usługi kosmetyczne, w tym henna, regulacja brwi oraz przekłuwanie uszu. Dodatkowo możliwe jest wykonanie makijażu, w tym dziennego, okolicznościowego i wieczorowego oraz makijażu permanentnego. Obejmuje on brwi, oczy i usta.

Carolina Beauty Clinic oferuje również takie zabiegi jak:
  • manicure hybrydowy
  • manicure japoński
  • manicure męski
  • pedicure kwasowy
  • pedicure hybrydowy
  • depilacja woskiem
  • depilacja laserem
  • endermologia
W klinice stosowane są też zabiegi odmładzające i wyszczuplające. Należą do nich masaże, np. bańką chińską, wymrażanie tkanki tłuszczowej, elektrostymulacja i wyszczuplanie laserem. Ponadto realizowane jest fotoodmładzanie, wypalanie brodawek i wygładzanie zmarszczek botoksem. Ten ostatni zabieg wchodzi w skład medycyny estetycznej, tak samo jak nici PDO, volumetria twarzy i zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Więcej informacji dotyczących Carolina Beauty Clinic znajdą Państwo na stronie internetowej. Umieszczono tam m. in. cennik zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i kosmetologii. W sprawie wizyt najlepiej kontaktować się telefonicznie, ale można też skorzystać ze specjalnej zakładki na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Carolina Beauty Clinic Sp. z o.o.

Carolina Beauty Clinic Sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Carolina Beauty Clinic Sp. z o.o.