Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5631428709
REGON: 147046689
Rok założenia:
2014

O firmie

Głównym aspektem działalności naszej agencji celnej Cargo Sad Service jest obsługa celna i spedycyjna podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i firm spedycyjnych. Działamy na terenie Warszawy - wszystkie Urzędy Celne.

Odprawy celne przesyłek pocztowych realizujemy w Zabrzu, Warszawie, Pruszczu Gdańskim, Wrocławiu i Szczecinie.

Oferta

Jako agencja celna z bogatym doświadczeniem zapewniamy naszym Klientom pełen profesjonalizm wszystkich naszych usług. W ramach obsługi celnej proponujemy Państwu usługi w zakresie dopuszczenia do obrotu w obszarze importu i eksportu.

Ponadto specjalizujemy się w obsłudze logistycznej, w której zakresie współpracujemy z uznanymi przewoźnikami. Przewoźnicy świadczą usługi frachtu lotniczego, morskiego i drogowego. Kompleksowość oferowanej przez nas obsługi logistycznej to przede wszystkim odbiór towaru u nadawcy, transport, odprawa celna i dostawa przesyłki do odbiorcy.

Dodatkowo realizujemy usługi związane ze spedycją morską i lotniczą. Nasi Klienci mogą liczyć na niskie stawki za transport oraz rzetelną obsługę. Zapewniamy wysyłki i dostawy do/z wszystkich portów na świecie.

Praca naszej agencji celnej opiera się przede wszystkim na doświadczeniu kadry, która dysponuje odpowiednią wiedzą, przez co możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszystkie wzory dokumentów celnych, które można bezpośrednio pobrać.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Cargo Sad Service z Warszawy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Cargo Sad Service Małgorzata Jankowska

Cargo Sad Service Małgorzata Jankowska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Cargo Sad Service Małgorzata Jankowska