Transport do placówek medycznych i zabezpieczenia medyczne imprez
Transport do placówek medycznych i zabezpieczenia medyczne imprez, Car-Med Krzysztof Gabryszewski, Cyprianka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8881585618

O firmie

Siedziba firmy Car-Med znajduje się w Cypriance, w województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy transport osób sprawnych, chorych i niepełnosprawnych do placówek medycznych. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Firma Car-Med z Cyprianki oferuje całodobowy transport sanitarny i medyczny. Realizujemy transport specjalistycznie wyposażoną karetką w kraju i za granicą.

W ramach krajowego transportu medycznego bezpiecznie przewozimy chorych do szpitali, przychodni, hospicjów i domów opieki. Wykonujemy też transport pacjenta do domu po zakończeniu leczenia. Oferujemy transport na rehabilitację, dializy i badania.

Nasza karetka jest przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób poruszających się na wózku inwalidzkich. Usługa obejmuje zniesienie i wniesienie niepełnosprawnego.

Zlecicie nam też międzynarodowy transport medyczny na terenie Unii Europejskiej, w tym transport dla chorego powracającego z zagranicy.

Przyjmujemy także zlecenia na zabezpieczenia medyczne imprez sportowych, festiwali, imprez firmowych, pikników czy imprez plenerowych.

Siedziby firmy znajdziecie Państwo pod poniższymi adresami:
Poznań ul. Obornicka 146.
Toruń ul. Mostowa 1
Bydgoszcz ul. Grunwaldzka 7
Inowrocław ul. Andrzeja 7
Płock ul. Narutowicza 13
Łódź ul. Żeromskiego 114
Koło ul. Kościelna 3
Konin ul. Przemyslowa 9


Wideo

Kontakt

Kontakt Car-Med Krzysztof Gabryszewski

Car-Med Krzysztof Gabryszewski, Cyprianka

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Car-Med Krzysztof Gabryszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Vadim N.
Vadim N.
5.0
13.06.2023
Korzystałem z usługi Car-Med Zostałem zadowolony Twarda 5, nie drogo a jakość usług wysoka Polecam innym
Anna
Anna
5.0
08.05.2023
Transport Nysa-Rzym . Jestem bardzo zadowolona , Panowie mili uprzejmi i przede wszystkim pomocni . Cena z przejazd bardzo atrakcyjna . Naprawdę bardzo polecam
Karolina
Karolina
5.0
02.03.2023
Polecam z całego serduszka. Bardzo solidna firma. Pan Krzysztof bardzo miły i pomocny. Firma i usługi godne polecenia 👍 ❤️
Agnieszka K.
Agnieszka K.
5.0
17.02.2023
Pan Krzysztof jest wspaniałym ratownikiem medycznym..Pełen zrozumienia i takich z sercem szukać.Dziekuje za wsparcie i opiekę❤️🙏