Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7123095987
REGON: 060301226
KRS: 0000408297
Rok założenia:
2007
Branża:

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest spełnienie potrzeb i wymagań wszystkich klientów, które r...
Nasza firma Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości s.c. w Chełmie oferuje Państwo nowy wymiar szkol...
W naszym ośrodku każda osoba, która chce podnieść swoje kwalifikacje zawodowe znajdzie coś dla sieb...
Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierska 26A
W naszym ośrodku oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych instruktorów, którzy znają zapotrzeb...

O firmie

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą spółka Smaller Earth Poland. Siedziba firmy mieści się w Lublinie. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów do pracy w Stanach Zjednoczonych. Osoby, które rekrutujemy pracują w ośrodkach kolonijnych bądź w hotelach i restauracjach. Rozpocznij z nami swoja przygodę już teraz.

Oferta

Wszystkich młodych ludzi z naszego kraju zachęcamy do wakacyjnej pracy w Stanach Zjednoczonych. Jest to jedyna w swoim rodzaju szansa na poznanie ciekawych ludzi z całego świata, a także zwiedzenie USA. Niewątpliwą zaletą organizowanych przez nas wyjazdów jest również możliwość nauczenia się języka angielskiego.

Zapraszamy do skorzystania z Programu Wymiany Kulturowej z USA, w ramach, którego rekrutujemy młodych ludzi, chętnych do zwiedzania świata oraz do pracy w amerykańskich ośrodkach kolonijnych. Chętni do wyjazdu rekrutowani są na stanowisko pomocy w opiece nad dziećmi spędzającymi wakacje na obozie. Dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy z dziećmi została przygotowana oferta pracy w obsłudze ośrodka. Studenci będą zobligowani do zapewnienia dzieciom na koloniach pełnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Nasza oferta jest skierowana zarówno do studentów studiów dziennych, jak i wieczorowych i zaocznych. Młode osoby, które przyjadą do pracy na amerykańskim obozie dla dzieci będą mogli rozpocząć pracę w roli:
 • pomocnika kucharza
 • pomocy kuchennej
 • kelnerki
 • pomocnika przy obsłudze ośrodka, który zajmuje się np.:
  • wykonywaniem napraw
  • sprzątaniem
 • pracownika pralni
Osobom posiadającym doświadczenie w pracach biurowych, biegle władającym językiem angielskim oferujemy pracę w charakterze pomocy biurowej.

Co ważne to studenci wybierają rodzaj pracy jaką chcą wykonywać. Jednak aby wziąć udział w programie muszą wykazać się znajomością języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym. Wszyscy uczestnicy programu otrzymują kieszonkowe.

Oczywiście praca to nie wszystko co studenci mogą robić podczas pobytu w Stanach. Kończąc dzień pracy są upoważnieni do korzystania ze wszystkich atrakcji ośrodka, w tym z:
 • basenu
 • siłowni
 • kortu tenisowego
 • boiska
Studentom posiadającym wykształcenie w zakresie hotelarstwa lub turystyki i rekreacji oferujemy pracę w prestiżowych amerykańskich hotelach. Osoby zainteresowane programem mają okazję wyjechać do pracy w resorcie na okres roku i zdobycie w tym czasie cennego doświadczenia zawodowego.

Więcej informacji na temat programów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i do aplikowania przez naszą stronę www.

Zapraszamy! Poznaj nowych ludzi, odwiedź ciekawe miejsca i nie marnuj więcej czasu!

Kontakt

Kontakt Camp Leaders Poland sp. z o.o.

Camp Leaders Poland sp. z o.o., Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Camp Leaders Poland sp. z o.o.