Oferujemy oprogramowania CAM i CAD
Oferujemy oprogramowania CAM i CAD, Cam Technology Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472168376
REGON: 36595232100000
KRS: 0000649502
Rok założenia:
2016

O firmie

Firma Cam Technology Sp. z o.o. znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem oprogramowań CAM i CAD.

Oferta

Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży informatycznej. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycje na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Oferujemy:
  • oprogramowanie CAM,
  • oprogramowanie CAD,
  • oprogramowanie opticam,
  • oprogramowanie dla energetyki,
  • oprogramowanie dla metalurgii,
  • oprogramowania komputerowe.
Współpracujemy z firmami, które zajmują się produkcją detali wielkogabarytowych, a także implantów i elementów medycznych. Nasze rozwiązania wykorzystywane są do obróbek 2,5D aż do płynnych 5-ciu osi. Dodatkowo oferujemy pakiety do produkcji, łopatek, kanałów czy wirników dla firm w kraju i na świecie.

Możemy pochwalić się dziesiątkami zoptymalizowanych projektów, setkami wdrożeń i tysiącami przeszkolonych kursantów w naszym nowoczesnym centrum szkoleniowym. Do naszych obowiązków należy także analiza potrzeb, optymalizacja, wdrożenia oraz wsparcie techniczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Cam Technology w Bielsku-Białej.

Artykuły

Jak zmienia się oprogramowanie CAM/CAD?
Jak zmienia się oprogramowanie CAM/CAD?
Oprogramowanie wykorzystywane w obróbce CNC zmienia się bardzo szybko, dostosowując do nowych technologii, by optymalnie wykorzystać nowoczesne maszyny.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cam Technology Sp. z o.o.

Cam Technology Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Opinie (1)

Opinie o firmie Cam Technology Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
17.03.2019
Współpraca z firmą Cam Technology przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich oferty. Polecam.