Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h

Polecane oferty

Oferujemy profesjonalne pokoje gościnne do wynajęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy 2-,3- i 4-osob...
Głównym przedmiotem działalności firmy Kajaki Centrum jest organizacja spływów kajakowych po rzece ...
Nasze lokalne El Dorado to malownicze miejsce, gdzie każdy znajdzie spokój i harmonię. Pragniemy za...
Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór atrakcji, które są dostępne na terenie naszego gospodarst...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Karwica w województwie warmińsko-mazurskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 12-220 Karwica. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.56001N, 21.48771E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: jasinskibiuro@op.pl. Branża Noclegi i kwatery prywatne to dziedzina, w której firma "Całoroczne domki wypoczynkowe" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Całoroczne domki wypoczynkowe" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Karwica jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 601 841 312 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Można nas odwiedzić w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Całoroczne domki wypoczynkowe

Całoroczne domki wypoczynkowe, Karwica

Opinie (0)

Opinie o firmie Całoroczne domki wypoczynkowe