Słodkości na wesela, urodziny i inne okazje
Słodkości na wesela, urodziny i inne okazje, Cake Home Iryna Maksymiv, Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5170435679
REGON: 525204727
Rok założenia:
2023

O firmie

Nazywam się Iryna Maksymiv, a Cake Home to moja ukraińska cukiernia. Prowadzę ją w Rzeszowie.

Oferta

W Cake Home każdego dnia oferuję gotowe wyroby cukiernicze w różnych smakach. Wybór jest naprawdę duży! Ciasta, makaroniki, gofry i inne słodkości doskonale smakują i są przygotowywane ze sprawdzonych składników. Przykładam też dużą wagę do kształtu słodkości i starannego dekorowania ich powierzchni. Używam lukru, figurek, owoców i innych dekoracji, w tym jadalnych. Dzięki temu wyroby z mojej cukierni pięknie się prezentują!

Przygotowuję m.in. ciasta Napoleon, Kijów i Medywnik. Ponadto realizuję zamówienia na candy bary i torty standardowej wielkości oraz mini przeznaczone dla dwóch osób. Polecam torty na wyjątkowe uroczystości, w tym pierwsze urodziny. Ponadto tworzę:
  • torty weselne,
  • torty imieninowe,
  • torty dla firm.
Torty sprzedaję na sztuki, natomiast ciasta wystawione w gablotach na wagę. Serdecznie zapraszam do Cake Home, w celu zapoznania się z ofertą i kupienia słodkości! Ponadto dodatkowych informacji dotyczących tortów i wypieków udzielam e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Cake Home Iryna Maksymiv

Cake Home Iryna Maksymiv, Rzeszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Cake Home Iryna Maksymiv


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi