Usługi obróbki metali
Usługi obróbki metali, C.o.n. Tobiasz Kowalczyk, Czernice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7671680273
REGON: 369767069
Rok założenia:
2018

O firmie

Przedsiębiorstwo C.o.n. istnieje na rynku od 2018 roku. Siedziba zakładu znajduje się w Czernicach w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się obróbką metali z wykorzystaniem technik frezowania i toczenia. Właścicielem firmy jest Tobiasz Kowalczyk. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Oferta

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką metali. Jesteśmy młodym, nowoczesnym przedsiębiorstwem. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które umożliwia nam obrabianie metali kolorowych, toczenie CNC czy frezowanie aluminium. Dodatkowo oferujemy usługi spawalnicze.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe i wysokie kompetencje, dzięki czemu nasze usługi zawsze stoją na najwyższym poziomie. Przy obróbce metali wykorzystujemy maszyny CNC.

Oferta:
  • obróbka stali,
  • obróbka metali kolorowych,
  • obróbka aluminium,
  • obróbka mosiądzu,
  • frezowanie stali nierdzewnej,
  • usługi frezowania,
  • usługi toczenia.
W zakładzie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie procentuje wysoką jakością wykonania i estetycznym wykończeniem powierzonych prac. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

Naszą specjalnością są wszelkie usługi związane z obróbką metali, w szczególności jest to frezowanie stali i toczenie CNC. Posiadamy warsztat tokarski, który został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt najwyższej klasy, aby zapewnić wyjątkową precyzję i trwałość.

Firma C.o.n. dokłada wszelkich starań, aby oferowane usługi obróbki metali spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdego dnia dbamy o to, aby jakość produktów, które proponujemy, osiągnęła europejską i światową sławę.

Chętnie przyjmujemy zlecenia na toczenie stali, spawanie konstrukcji stalowych i metali. Lubimy wyzwania, więc z radością podejmujemy się najbardziej nietypowych projektów. Nasi pracownicy to zespół ambitnych, młodych ludzi o szerokich horyzontach. Dzięki ich wiedzy i wyobraźni połączonej z doskonale wyposażonym warsztatem możemy zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości. Do realizacji zleceń wykorzystujemy metale tylko sprawdzonych, zaufanych producentów.

Zachęcamy do kontaktu z firmą C.o.n.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Najpopularniejsze metody spawalnicze
Najpopularniejsze metody spawalnicze
Usługi spawalnicze obejmują szereg różnorakich procedur, które są dopasowywane do typów łączonych tworzyw. Jakie metody spawania są najbardziej znane?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt C.o.n. Tobiasz Kowalczyk

C.o.n. Tobiasz Kowalczyk, Czernice

Opinie (2)

Opinie o firmie C.o.n. Tobiasz Kowalczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Alicja
Alicja
5.0
31.07.2019
Profesjonalna obsługa klienta. Możliwość negocjacji warunków współpracy.
Marlena
Marlena
5.0
21.05.2019
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Świetny kontakt z firmą. Współpraca na wysokim poziomie. Brawo!