Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9532528344
REGON: 340203553
Rok założenia:
2006

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych" prowadzi działalność w miejscowości Bydgoszcz i jest miejscem, w którym przebywają dzieci całkowicie lub czasowo pozbawione opieki rodziców, wymagające zainteresowania i wychowania. W domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych, przebywają przede wszystkim dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również w wyniku prośby rodziców, którzy w chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych" ma siedzibę w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Aby nas odwiedzić należy udać się pod adres: Traugutta 5. Kod pocztowy niezbędny do nadania korespondencji, to: 85-122 Bydgoszcz. "Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9532528344. Nasz numer REGON, to: 340203553.

Dedykowany Państwu numer telefonu, to: 52 373 63 30. Chętnie odpowiemy również na pytania wysłane drogą elektroniczną: krzyjank@o2.pl.

Kontakt

Kontakt Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych

Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.