przyjazna Nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem, Business Park Grunwald Lokale biurowe i magazyny do wynajęcia, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7790017641
REGON: 630119035
KRS: 0000111635
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzimy firmę Business Park Grunwald, której siedzibę można znaleźć w Poznaniu. Funkcjonujemy na rynku już 30 lat, a dokładnie od 1993 roku. Zajmujemy się wynajmem powierzchni magazynowych i atrakcyjnych biur. Klientom zapewniamy rewelacyjne warunki do prowadzenia własnego biznesu.

Obecnie trwa remont biurowca, nowe biura do wynajęcia będą dostępne od grudnia.

Oferta

Nasza oferta obejmuje między innymi wynajem powierzchni magazynowych. Ich potencjał docenili klienci z całego świata. Jest w nich możliwość składowania towarów do 9 m wysokości. Dysponujemy także dużymi placami manewrowymi i szerokimi drogami. Daje to sporą swobodę działania.

Wynajmujemy też nowoczesne biura dla firm. Posiadamy aż 4 000 m² powierzchni biurowych. Są tu powierzchnie odpowiednie zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Biura wyposażyliśmy w najlepsze rozwiązania techniczne. Ważny atut to bardzo duża dostępność miejsc parkingowych. Ponadto dojazd do lokali biurowych i powierzchni magazynowych znacznie ułatwia znajdująca się blisko autostrada.

Ponad 13 000 m² zadaszonych powierzchni z dostępem do ścisłego centrum Poznania jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy wyczerpujących informacji związanych z naszą działalnością.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Business Park Grunwald.

Artykuły

Business Park Grunwald - doskonała opcja dla firm szukających biur na wynajem
Business Park Grunwald - doskonała opcja dla firm szukających biur na wynajem
Business Park Grunwald w Poznaniu to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany w dogodnej lokalizacji. Obiekt oferuje szeroki wybór biur o różnej powierzchni.

Wideo

Więcej informacji

  • Wynajem Biura Poznań zobacz
  • Biura Poznań Wynajem zobacz
  • Wynajem Magazynów Poznań zobacz

Kontakt

Kontakt Business Park Grunwald Lokale biurowe i magazyny do wynajęcia

Business Park Grunwald Lokale biurowe i magazyny do wynajęcia, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Business Park Grunwald Lokale biurowe i magazyny do wynajęcia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.