Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271164102
REGON: 101049235
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Bujak mieści się w Łodzi. Od 1989 roku zajmujemy się sitodrukiem na różnego typu tkaninach. Każdy z naszych projektów wykonujemy bardzo sprawnie i z korzyścią dla Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Ponad 30-letnie doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przez tak długi okres działalności zaprojektowaliśmy tysiące wzorów, które za pomocą sit przenosimy na odzież. Wykonujemy nadruki na dzianinach i materiałach. Tworzone przez nas wzory najlepiej sprawdzają się na koszulkach, odzieży damskiej, odzieży roboczej, a także na ubraniach dziecięcych. Ponadto w bardzo udany sposób umieszczamy nadruki na akcesoriach odzieżowych jak np. czapki i szaliki.

Realizujemy nie tylko własne projekty. Równie chętnie podejmujemy się wykonawstwa projektów zaproponowanych przez naszych kontrahentów. Zależy nam przede wszystkim na Państwa satysfakcji i zadowoleniu, dlatego zawsze służymy profesjonalnym doradztwem, dyskutujemy na temat upragnionego efektu. Niepowtarzalne pomysły naszych Klientów w połączeniu z naszą wiedzą techniczną i zaangażowaniem dają zachwycające rezultaty. Drukowane przez nas bluzki damskie zyskały uznanie nie tylko na rynku polskim, lecz także na bardzo wymagającym rynku niemieckim. Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję najwyższej jakości.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bujak Sitodruk Henryk Bujak

Bujak Sitodruk Henryk Bujak, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Bujak Sitodruk Henryk Bujak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.