Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6220106488
Rok założenia:
1990
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
Brwinów, Pszczelińska 99B lok. 1
Zakup własnego mieszkania to odpowiedzialna decyzja. Korzystając z oferty zaufanego dewelopera, moż...
Jako doświadczony deweloper, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klienta i zawsze jesteśmy na...

Oferta

Oferujemy Państwu sprzedaż nieruchomości w Warszawie.

Prowadzimy inwestycję "Nowa Wileńska", która usytuowana jest po praskiej stronie Alei Solidarności, w okolicy Centrum Handlowego i dworca kolejowego. W pobliżu znajduje się również stacja metra oraz węzeł komunikacyjny, które znacznie ułatwiają dotarcie do centrum stolicy. Lokalizację uatrakcyjniają ośrodki kulturalne i rekreacyjne - zoo, park praski.

W naszej ofercie posiadamy mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe, lokale usługowe i apartamenty na spokojnym osiedlu. Pomieszczenia w budynku są o powierzchni 25-80 mkw. Do części lokali przynależą ogródki lub tarasy, a do pozostałych balkony lub loggie. Na poziomie -1 obiektu znajduje się podziemny parking, dostępny dla mieszkańców, oraz tzw. komórki lokatorskie.

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy specjalny Dział Kredytowy, w którym nasi pracownicy pomogą wybrać najbardziej optymalny kredyt hipoteczny dopasowany do potrzeb Klienta, z uwzględnieniem czasu uzyskania decyzji kredytowej oraz jak najniższych kosztów jego obsługi. Nasi Doradcy udzielą Państwu odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości sfinansowania zakupu mieszkania oraz poinformują o ofertach promocyjnych.

Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną oraz kompleksową obsługę naszych Klientów poprzez bliską współpracę i tworzenie długofalowych relacji. Nasi pracownicy wykonują swoje zadania z należytą dokładnością i z pełnym profesjonalizmem. Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonanych prac oraz terminów ich realizacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży i poznania szczegółów naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Budrem

Budrem, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Budrem