Remonty budynków wewnątrz i z zewnątrz
Remonty budynków wewnątrz i z zewnątrz, Bud-Instal PW Dominik Kiełkowski, Ciełuchowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 4660429958
Rok założenia:
2022

O firmie

Siedziba firmy Bud-Instal PW Dominik Kiełkowski znajduje się w miejscowości Ciełuchowo w województwie kujawsko-pomorskim. W branży budowlane usługi działamy z powodzeniem od 2022 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Specjalizujemy się w budowie domów oraz wykonujemy wszelkiego rodzaju prace remontowe i obsługujemy wykończenia wnętrz. Nasza doświadczona ekipa budowlana zapewnia najwyższą jakość wykonania każdego zlecenia, dbając o każdy detal. Do naszych zadań w tym zakresie należy między innymi:
  • malowanie ścian i sufitów,
  • tapetowanie ścian,
  • szpachlowanie ścian,
  • uskładanie glazury,
  • tynkowanie ścian,
  • montaż podłóg,
  • sucha zabudowa.
Działamy też jako doświadczeni dekarze, gdzie świadczymy profesjonalne usługi dekarskie, obejmujące m.in. naprawy dachów, wymianę pokryć dachowych oraz izolacje. Nasza firma budowlana podejmie się zarówno remontów dachów płaskich, jak i skośnych, gwarantując trwałość i estetykę wykonania. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom z zakresu dekarstwa.

Dodatkowo specjalizujemy się w wykańczaniu budynków zewnętrznych, oferując kompleksowe usługi elewacyjne i ociepleniowe. Wykonujemy montaż elewacji oraz izolacji termicznej wełna albo styropianem, co przyczynia się do poprawy komfortu termicznego budynków i zmniejszenia kosztów ogrzewania.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Bud-Instal PW!

Zakres działalności

Artykuły

Dom w stanie surowym zamkniętym lub otwartym – czym to się różni? Bud-Instal PW
Dom w stanie surowym zamkniętym lub otwartym – czym to się różni? Bud-Instal PW
Zanim wybierzesz firmę, która wybuduje Twój dom i podejmiesz jakiekolwiek wiążące decyzje, sprawdź, czym różni się dom w stanie surowym zamkniętym od otwartego

Wideo

Kontakt

Kontakt Bud-Instal PW Dominik Kiełkowski

Bud-Instal PW Dominik Kiełkowski, Ciełuchowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Bud-Instal PW Dominik Kiełkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.