Całodobowa pomoc drogowa
Całodobowa pomoc drogowa, Buczakauto Sp. z o.o., Giebułtów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5130277027
REGON: 52124327400000
KRS: 0000954615
Dodatkowe kontakty:

662 196 020

Rok założenia:
2022

O firmie

BuczakAuto to firma znajdująca się w Giebułtowie na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Jerzy Buczak. Działalność została otwarta w 1991 roku. Zajmujemy się usługami motoryzacyjnymi oraz pomocą drogową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Zajmujemy się mechaniką samochodową oraz blacharstwem i lakiernictwem. Przygotowujemy dostarczone nam pojazdy do przeglądów rejestracyjnych. Ustawiamy również pełną geometrię kół i naprawiamy zawieszenie pojazdów. Reperujemy układy hamulcowe, kierownicze i elementy nadwozia. Specjalizujemy się w serwisie samochodów osobowych i dostawczych różnych marek, w tym Volkswagen oraz Audi.

Przy użyciu kosmetyków renomowanych producentów, zabezpieczamy karoserię oraz felgi pojazdów na okres od 2 do 5 lat. Oferujemy również przygotowanie wizualne auta, w którego zakres wchodzi:
  • mycie,
  • usuwanie zabrudzeń,
  • zaprawki lakiernicze,
  • korekta lakieru,
  • usuwanie wgnieceń bez lakierowania,
  • konserwacja tworzyw.
Na specjalne życzenie wykonamy również fotografie na portal ogłoszeniowy.

Dodatkowo oferujemy oklejenia reklamowe. Z wykorzystaniem folii samochodowej zmienimy kolor auta. Całościowo, częściowo lub każdy element z osobna. Stosujemy jedynie folię najwyższej jakości. Pomożemy w doborze i zaaplikujemy ciekawe dodatki stylistyczne, dzięki czemu zyska on niepowtarzalny wygląd.

Oferujemy także szereg usług mających na celu zabezpieczyć tworzywa wewnątrz samochodu. Ceramiczne zabezpieczenie tapicerki skórzanej i plastikowej, lakierowanie i konserwacja tapicerki skórzanej, pranie foteli, kompleksowe czyszczenie. Wykonujemy także usługi wulkanizacyjne.

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy diagnostykę komputerową, która pozwala znaleźć awarię bez rozbierania samochodu na części pierwsze. Czyścimy i napełniamy klimatyzację. Testujemy poduszki powietrzne i wszelkie podzespoły. Gwarantujemy także całodobową pomoc drogową.

Zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatu BuczakAuto w Giebułtowie.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Kontakt

Kontakt Buczakauto Sp. z o.o.

Buczakauto Sp. z o.o., Giebułtów

Opinie (0)

Opinie o firmie Buczakauto Sp. z o.o.