Obsługa rachunkowa dla klientów indywidualnych i firm
Obsługa rachunkowa dla klientów indywidualnych i firm, Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781379965
REGON: 639782746
Rok założenia:
2000

O firmie

Firma Buchalterzy znajduje się w Poznaniu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Specjalizujemy się w usługach księgowych. Osobami zarządzającymi w firmie są Barbara Mirowska oraz Tomasz Borowski.

Oferta

Firma Buchalterzy na rynku działa prawie 20 lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych czy większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przygotowywanie zeznań podatkowych, sprawozdań finansowych oraz rocznych inwentaryzacji. Ponadto rozliczamy podatki PIT, CIT i VAT, a także prowadzimy podatkowe księgi przychodów. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowanie dokładnej dokumentacji i nie tylko. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i fachowym doradztwem podatkowym na każdym kroku.

Oferta biura Buchalterzy obejmuje też:
  • deklaracje ZUS,
  • sprawozdania dla GUS,
  • zeznania roczne,
  • sporządzanie list płac.
Naszymi klientami często są osoby, które prowadzą więcej, niż jedną działalność gospodarczą, dlatego nieoceniona jest pomoc doświadczonego księgowego. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z biurem Buchalterzy w Poznaniu.

Kontakt

Kontakt Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski

Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski