Obsługa rachunkowa dla klientów indywidualnych i firm
Obsługa rachunkowa dla klientów indywidualnych i firm, Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781379965
REGON: 639782746
Rok założenia:
2000

O firmie

Firma Buchalterzy znajduje się w Poznaniu. Działalność jest prowadzona nieprzerwanie od 2000 roku. Firma specjalizuje się w usługach księgowych. Osobami zarządzającymi w firmie są Barbara Mirowska oraz Tomasz Borowski.

Oferta

Nasza firma posiada już 20 lat doświadczenia. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przygotowywanie zeznań podatkowych, sprawozdań finansowych oraz rocznych inwentaryzacji. Ponadto rozliczamy podatki PIT, CIT i VAT, a także prowadzimy podatkowe księgi przychodów. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowanie dokładnej dokumentacji i nie tylko. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.
Oferta biura Buchalterzy obejmuje też:
  • deklaracje ZUS
  • sprawozdania dla GUS
  • zeznania roczne
  • sporządzanie list płac

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Służymy pomocą i fachowym doradztwem podatkowym na każdym kroku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z biurem Buchalterzy w Poznaniu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski

Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Buchalterzy s.c. Barbara Mirowska, Tomasz Borowski