Zorganizujemy wakacje Twoich marzeń
Zorganizujemy wakacje Twoich marzeń, BT Reise HIT Biuro Turystyczne, Knurów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9691433225
REGON: 240246206
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Biuro Turystyczne Reise HIT powstało w 1990 roku. Siedziba mieści jest w Knurowie, w powiecie gliwickim, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów zagranicznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Oferta

W branży turystycznej działamy nieprzerwanie od dwudziestu siedmiu lat. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów wypoczynkowych.

Oferujemy wycieczki objazdowe, a także wczasy zagraniczne. Sprzedajemy bilety lotnicze różnych przewoźników. Dbamy również o Państwa bezpieczeństwo, dlatego proponujemy korzystne ubezpieczenia turystyczne. W razie przykrego wypadku ich posiadanie uchroni Państwa przed poniesieniem wysokich kosztów w ramach leczenia za granicą.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która ma wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Z naszą pomocą zwiedziecie Państwo takie miejsca, jak między innymi:
 • Grecja
 • Wyspy Kanaryjskie
 • Włochy
 • Francja
 • Chorwacja
W ofercie posiadamy wiele ofert wyjazdów do kurortów górskich czy atrakcyjnych miejsc nad morzem. Do nas należą wszelkie formalności, takie jak rezerwacja hotelu, biletów lotniczych, transfer z lotniska i usługi przewodnika.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Zrobimy wszystko, by Państwa wakacje były niezapomniane. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby biura podróży Reise HIT w Knurowie.

Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

 • Nekermann, Tui, Orlando Travel, Sol Tours, Marco, Wygoda Travel Group, Exim Tours, Delta Travel, Buksa Travel, Almatur, Rego Bis, Rainbow, Itaka, Grecos, Sumada Travel
 • Kontakt

  Kontakt BT Reise HIT Biuro Turystyczne

  BT Reise HIT Biuro Turystyczne, Knurów

  Opinie (0)

  Opinie o firmie BT Reise HIT Biuro Turystyczne