Elektroinstalatorstwo
Elektroinstalatorstwo, Bright Electrica Dachun Xu, Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8961585916
REGON: 383074303

O firmie

Firma Bright Electrica z Bielan Wrocławskich, z województwa dolnośląskiego, oferuje swoje usługi z zakresu instalacji elektrycznych. Właścicielem jest Dachun Xu. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który posiada szeroką wiedzę na temat różnych rozwiązań związanych z elektryką.

Oferta

Elektroinstalatorstwo jest dziedziną, w której się specjalizujemy. Trudno wyobrazić sobie współczesne budownictwo bez usług wykwalifikowanego elektryka. W ramach naszych usług montujemy instalację elektryczną w mieszkaniu oraz budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Obsługujemy szafy sterownicze, okablowania, rozdzielnice i wszystkie inne elementy urządzeń elektrycznych.

Wśród naszych usług można znaleźć:
  • sprawdzanie instalacji elektrycznych,
  • instalacje elektryczne dla przemysłu,
  • instalacje domofonowe,
  • instalacje oświetlenia wnętrza,
  • badanie instalacji elektrycznej,
  • oświetlenie uliczne.
Montujemy instalacje elektryczne na klatkach schodowych i podłączamy domofony. Zakładamy również oświetlenie z czujnikiem ruchu. Pracujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

Jesteśmy producentem oświetlenia LED. Posiadamy żarówki, taśmy i lampy.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, które pozwalają na bardzo precyzyjne pomiary. Możemy sprawdzić instalację pod kątem prawidłowego działania. Z naszą firmą każda instalacja jest zamontowana prawidłowo i bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu z firmą Bright Electrica z Bielan Wrocławskich.

Artykuły

Najczęstsze błędy w instalacji elektrycznej
Najczęstsze błędy w instalacji elektrycznej
Wadliwa instalacja elektryczna może powodować niebezpieczne wypadki i pożary. Wprowadzając się do nowego domu, warto sprawdzić jej stan. Jak to zrobić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Bright Electrica Dachun Xu

Bright Electrica Dachun Xu, Bielany Wrocławskie

Opinie (1)

Opinie o firmie Bright Electrica Dachun Xu

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ada
Ada
5.0
03.07.2019
Firma Bright Electrica zakładała domofony we wszystkich blokach należących do naszej spółdzielni. Podłączyli każdy element jak należy. Polecam.
Tagi