Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010050859
REGON: 140836980
KRS: 0000268070
Rok założenia:
2002

O firmie

Rzecznicy patentowi, BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p., Warszawa Kancelaria rzeczników patentowych Brandpat zlokalizowana jest w Warszawie. Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Obsługujemy naszych klientów na najwyższym poziomie, zapewniając ochronę własności intelektualnej.

Oferta

Jako kancelaria rzeczników patentowych istniejemy na rynku już wiele lat. Świadczymy szereg usług związanych z patentami oraz innymi przedmiotami własności intelektualnej. Zapewniamy klientom pełen zakres ochrony w tej dziedzinie.

W ramach prowadzonej działalności występujemy przed organami administracji, urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku wystąpienia takiej konieczności współpracujemy także z zagranicznymi kancelariami patentowymi.
Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu patentów. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji zgłoszeniowej wynalazków. Zgłaszamy je do ochrony oraz bierzemy udział w uzyskaniu praw wyłącznych, także na etapie obrony zdolności patentowej przed Urzędem Patentowym RP.

Nadzorujemy terminy ochrony uzyskanych praw własności przemysłowej (patentów, praw ochronnych na wzory przemysłowej, praw z rejestracji wzorów przemysłowych oraz praw ochronnych na znaki towarowe) zapewniając wnoszenie wszelkich opłat we właściwym czasie.

Nasi rzecznicy patentowi mają duże doświadczenie w zakresie badań stanu techniki, nowości wynalazków albo ich zdolności patentowej, jak również w opracowywaniu opinii prawno-patentowych. Na zlecenia naszych klientów podejmujemy się także oceny ryzyka naruszenia określonych patentów przez wskazane rozwiązania techniczne. Doradzamy także w wyborze właściwych form ochrony oraz w prowadzeniu polityki patentowej.

W przypadku konieczności zapewnienia wyłączności na rozwiązania techniczne nie charakteryzujące się poziomem wynalazczym, pomagamy w uzyskaniu praw ochronnych na wzory użytkowe albo wzory przemysłowe. W tym zakresie prowadzimy także całą procedurę administracyjną lub sporną oraz pośredniczymy w prowadzeniu takich procedur w wybranych krajach.

W zakresie naszych kompetencji jest także ochrona znaków towarowych. Prowadzimy badania zdolności ochronnej znaków oraz pomagamy w wyborze właściwej formy ochrony. Mamy doświadczenie we współpracy z zagranicznymi kancelariami rzecznikowskimi praktycznie we wszystkich krajach świata.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Czym jest patent na wynalazek i jak go uzyskać?
Czym jest patent na wynalazek i jak go uzyskać?
Aby urząd patentowy przyznał patent na wynalazek, zainteresowany musi złożyć wniosek. Są też wynalazki, na które uzyskanie patentu nie będzie możliwe.

Kontakt

Kontakt BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p.

BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p., Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5,0
05.02.2018
Pracownicy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Uzyskałem rzetelne informacje i zrobiłem wszystko zgodnie z ich zaleceniami. W efektu mój znak został poprawnie zarejestrowany. Szczerze polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Marek
Marek
5,0
10.01.2018
Znaki towarowe zgłoszone do rejestru w szybkim czasie. Wszystko zrobione jak należy. Wszystko w jak najlepszym porządku.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Leszek
Leszek
5,0
21.12.2017
Bardzo dobra kancelaria prawno-patentowa. Wiedzą jak sprostać oczekiwaniom klientów. Mój znak towarowy został poprawnie zarejestrowany, więc jestem w pełni zadowolony.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Ryszard
Ryszard
5,0
31.08.2017
Jedna z najlepszych kancelarii prawno-patentowych na rynku. Prawnicy znają się na rzeczy. Odpowiedzą na wszystkie pytania. Mój znak towarowy został poprawnie zarejestrowany. Polecam ogromnie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0