Zajmujemy się rozliczaniem deklaracji podatkowych
Zajmujemy się rozliczaniem deklaracji podatkowych, Br Kokon sp. z o.o., Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7343552926
REGON: 36851056900000
KRS: 0000699332
Rok założenia:
2017

O firmie

Biuro rachunkowe Br Kokon sp. z o.o. istnieje na rynku od 2017 roku. Jego siedziba zlokalizowana jest w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług księgowych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie zadań z zakresu rachunkowości. Dla wielu osób rozliczanie podatków to nie lada wyzwanie dlatego warto w tej kwestii zaufać specjalistom. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych firm.

Zajmujemy się obsługą rachunkową firm, prowadzeniem ksiąg handlowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, a także prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego. Ponadto sporządzamy dokumentację księgową i oferujemy obsługę kadrowo-płacową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani księgowi, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zadanie. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów.

Do naszych obowiązków należy też reprezentowanie klientów przed urzędami, sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS, naliczanie wynagrodzeń, a także prowadzenie akt osobowych pracowników. Pomagamy też osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z działalnością gospodarczą. Podejmujemy się również stałej współpracy z inspektorami BHP.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność oraz zapewniamy ochronę danych osobowych.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby biura rachunkowego Br Kokon w Nowym Sączu.

Kontakt

Kontakt Br Kokon sp. z o.o.

Br Kokon sp. z o.o., Nowy Sącz

Opinie (0)

Opinie o firmie Br Kokon sp. z o.o.