Profesjonalne pośrednictwo wizowe
Profesjonalne pośrednictwo wizowe, Bp Centrum Agata Dobrowolska, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9541778566
REGON: 273446566
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Już od 2013 roku zajmujemy się pomaganiem w uzyskaniu wiz turystycznych. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa BP Centrum zlokalizowana jest w Katowicach. Jej właścicielką oraz osobą zarządzającą jest Agata Dobrowolska.

Oferta

Wyjazdy do niektórych krajów nie są takie proste. Czasami nie można po prostu wsiąść w samolot i pojawić się w danym miejscu. Do pewnych państw wymagana jest wiza turystyczna. Nasza firma BP Centrum pomaga właśnie w ich uzyskiwaniu. Ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również mniejszych i większych firm.Oferujemy:
  • wizy na Białoruś
  • wizy do USA
  • wizy do Rosji
  • wizy do Chin
Nasza oferta to także wizy innego typu niż turystyczne. Uwzględniamy tutaj wizy prywatne, biznesowe, dziennikarskie, naukowe, pracownicze, tranzytowe i dla kierowców zawodowych. Każda z nich wymaga innych dokumentów. Wszystkie wymagania zostały dokładnie opisane na naszej stronie internetowej. Co więcej, zajmujemy się również pomaganiem w uzyskaniu kart zniżkowych. Proponujemy na przykład bardzo popularną Europejską Kartę Młodzieżową EURO26. W swoim pakiecie ma ona wiele ubezpieczeń i ochronę w każdej sytuacji. Można ją używać zarówno podczas wyjazdów krajowych, jak i zagranicznych.

Dodatkowo nasza oferta to karta ISIC oraz Planeta Młodych. Klienci mogą również skorzystać z pakietów wyjazdów na przykład do Bułgarii, a dokładnie Złotych Piasków. Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem BP Centrum.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bp Centrum Agata Dobrowolska

Bp Centrum Agata Dobrowolska, Katowice

Opinie (12)

Opinie o firmie Bp Centrum Agata Dobrowolska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomek
Tomek
5.0
03.03.2020
Jeśli potrzebujesz wizyty, zgłoś się do nich! Profesjonalnie pomogą Ci ją zdobyć. Ja już skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Mogłem spełnić swoje marzenia.
Eryk
Eryk
5.0
08.01.2020
Polecam firmę. Wszystko profesjonalnie i rzetelnie. Dziękuję, wyjazd do Rosji był bardzo udany.
Dorota
Dorota
5.0
14.11.2019
Ta firma pomogła mi zdobyć Kartę Planeta Młodych. Karta jest naprawdę świetną opcją. Czuję się bezpiecznie podczas podróżowania.
Daria
Daria
5.0
11.09.2019
BP Centrum to naprawdę dobra firma. Jeśli potrzebuję wizy, od razu zgłaszam się do nich. Wiem, że moja sprawa będzie dla nich najważniejsza.
Anetka
Anetka
5.0
02.07.2019
Polecam tę firmę pośrednictwa wizowego. Profesjonalnie i skutecznie. Dziękuję.
Błażej
Błażej
5.0
17.05.2019
Świetne podejście do klienta. Z nimi wiesz, że Twoja sprawa jest najważniejsza. Nie tylko to mówią, ale i okazują przez swoje czyny.
Robert
Robert
5.0
04.03.2019
To dzięki nim mogłem wyjechać do USA. Moja dziewczyna wyjechała tam na półroczny staż. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę i zgłosiłem się do tej firmy. Wszystko zostało załatwione bardzo szybko.
Ewelina
Ewelina
5.0
18.01.2019
W swojej ofercie mają uzyskanie Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO26. To naprawdę świetna opcja, jeśli sporo podróżujesz. Ja już mam tę kartę i jestem bardzo zadowolona.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
02.11.2018
Bardzo profesjonalne pośrednictwo wizowe. Skutecznie pomogli mi zdobyć wizę. Dzięki temu mogłem wyjechać do Chin.
Kuba
Kuba
5.0
03.09.2018
Naprawdę świetna firma! Pomogli mi spełnić marzenie wyjazdu do USA. Jak najbardziej polecam, warto skorzystać z ich usług.
Renata
Renata
5.0
30.07.2018
W zeszłym roku wyjechałam do Chin dzięki pomocy tej firmy. To były naprawdę wspaniałe trzy miesiące. Zwiedziłam wszystko, co mnie interesowało i dobrze poznałam ich kulturę. Na początku miałam problemy z barierą językową, jednak szybko minęła.
Jarek
Jarek
5.0
31.05.2018
Wyjazd do Rosji już od najmłodszych lat był moim marzeniem. Fascynował mnie ten kraj i jego kultura. Gdy tylko trafiłem na ofertę tej firmy, zrobiłem wszystko, by mój wyjechać. BP Centrum pomogło mi zadbać o każdy aspekt podróży.