Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6851472110
REGON: 370463118
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeniowe, które prowadzi Bożena Ankier, zlokalizowane jest w Jaśle. Dzięki współpracy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi działającymi na rynku polskim, nasi konsultanci są w stanie zagwarantować bogaty wybór ofert. Zapewniamy również pełne zaangażowanie od pierwszego spotkania. Poprzez szczegółową analizę poszczególnych ofert ubezpieczeniowych jesteśmy w stanie dopasować idealne, dopasowane do Państwa wymagań, ubezpieczenie czy polisę. Skrupulatnie wyjaśnimy wszelkie niezrozumiałe zawiłości warunków konkretnej umowy. Dbanie o interesy naszych Klientów stało się naszą ideą.

Oferta

Przygotowaliśmy ofertę ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm czy przedsiębiorstw. Nasi pracownicy to agenci ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem w branży. Są zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego dla Państwa potrzeb pakietu ubezpieczeniowego.

Doskonale wiemy, że odpowiednio dobrane ubezpieczenie pozwolą cieszyć się codziennością, bez martwienia się niekorzystnymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Specjalizujemy się w ofertach otwartych ubezpieczeń grupowych oraz ubezpieczeń pracowniczych, w których może zyskać zarówno Pracownik, jak i Pracodawca.
Oprócz tego oferujemy m.in.:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia medyczne,
  • ubezpieczenia komunikacyjne - OC, AC oraz NNW.
Posiadamy również szeroką ofertę ubezpieczeń domów i mieszkań. Ubezpieczamy między innymi mury budynków od zdarzeń losowych. Ubezpieczymy też mienie od kradzieży czy też przepięcia w instalacji elektrycznej.

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się wszędzie i warto o tym pamiętać. W każdym z tych przypadków uważnie słuchamy Państwa potrzeb i dostosowujemy się do wymagań, dlatego pomożemy dopasować najlepszą ofertę dla Państwa.

Zapraszamy do poznania naszych propozycji ubezpieczeń.

Kontakt

Kontakt Bożena Ankier Ubezpieczenia i finanse

Bożena Ankier Ubezpieczenia i finanse, Jasło

Opinie (0)

Opinie o firmie Bożena Ankier Ubezpieczenia i finanse