Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7341219186

Polecane oferty

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych pokoi oraz apartamentów dla całej rodzinny. Mamy 29 pokoi, a...
Oferujemy Państwu nocleg w Chatce na Wołowcu. Jest to domek zbudowany z drewnianych bali, zlokalizo...
Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny cza...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7341219186 została umieszczona firma: "Borek Ewa. Noclegi".

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Żegiestów w województwie małopolskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 33-370 Żegiestów. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.37251N, 20.79154E. Przedsiębiorstwo "Borek Ewa. Noclegi" działa od lat w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Borek Ewa. Noclegi" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Żegiestów jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 18 471 72 73 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Borek Ewa. Noclegi

Borek Ewa. Noclegi, Żegiestów

Opinie (0)

Opinie o firmie Borek Ewa. Noclegi