Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości
Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, Bogusława Bronicka Biuro rachunkowe, Lwówek Śląski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6161014772
REGON: 230530955
Rok założenia:
1992

O firmie

Bogusława Bronicka to księgowa działająca w Lwówku Śląskim od 1992 roku, która zapewnia usługi księgowe dla firm różnej wielkości, stowarzyszeń, fundacji oraz osób prywatnych.

Oferta

Bogusława Bronicka jest na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie podatkowym. W biurze prowadzi pełne i uproszczone usługi księgowe, co obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów. Zajmuje się też prowadzeniem karty podatkowej i ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Bogusława Bronicka jest również specjalistą w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych i statystycznych, a także obsługi rozliczeń podatkowych, w tym podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) i prawnych (CIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT).

Oferuje usługi kadrowo-płacowe, obejmujące zgłaszanie pracowników do ZUS, rozliczanie ZUS i sporządzanie list płac. Uzupełnienie oferty to sporządzanie zaświadczeń, sporządzanie umów oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Aby uzyskać więcej informacji o oferowanych usługach można kontaktować się telefonicznie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bogusława Bronicka Biuro rachunkowe

Bogusława Bronicka Biuro rachunkowe, Lwówek Śląski

Opinie (0)

Opinie o firmie Bogusława Bronicka Biuro rachunkowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.