Szybkie i dokładne przekłady z języka niemieckiego
Szybkie i dokładne przekłady z języka niemieckiego, Bogumiła Sokołowska Nauka i Tłumaczenie, Kolno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7211110077
REGON: 450210594
Rok założenia:
1998

O firmie

Nazywam się Bogumiła Sokołowska i prowadzę firmę Nauka i tłumaczenie z języka niemieckiego, która zlokalizowana jest w Kolnie, na terenie województwa podlaskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1998 roku.

Oferta

Jako tłumacz przysięgły mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biura. Proponuję szereg usług związanych z tłumaczeniami przysięgłymi z języka niemieckiego na język polski oraz odwrotnie. Zajmuję się tekstami specjalistycznymi. Jestem w stanie poradzić sobie z przekładami o różnym charakterze.

Tłumaczeniom przysięgłym podlegają wszelkie dokumenty, które posiadają moc prawną. Oferuję uwierzytelnianie odpisu. Wykonuję tłumaczenia pisemne, a także mogę być obecna podczas rozmowy. Wykonuję tłumaczenia dokumentów samochodowych czy kontraktów.

Gwarantuję realizację usług na najwyższym poziomie. Zapewniam pełne bezpieczeństwo swoim klientom. Wszelkie dane, które są mi powierzone traktuję jako informacje poufne. Do tej pory zdobyłam zaufanie wielu klientów. Wyróżniam się dbałością o każdy szczegół podczas swojej pracy, dzięki temu jestem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Moje przekłady są zawsze poprawne oraz zgodne z tekstem źródłowym.

Zapraszam do skorzystania z usług firmy Nauka i tłumaczenie z języka niemieckiego.

Kontakt

Kontakt Bogumiła Sokołowska Nauka i Tłumaczenie

Bogumiła Sokołowska Nauka i Tłumaczenie, Kolno

Opinie (1)

Opinie o firmie Bogumiła Sokołowska Nauka i Tłumaczenie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Rodak
Rodak
5.0
12.08.2020
Polecam profeska. Pani prof. z Goethe Institut w Hamburgu oceniła tłumaczenie jako wybitne