Skuteczna i bezstresowa nauka jazdy
Skuteczna i bezstresowa nauka jazdy, Bogdan Wójcik Ośrodek Szkolenia Kierowców, Węgrów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8241162257
REGON: 710187948
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców prowadzony jest przez Bogdana Wójcika nieprzerwanie od 1998 roku. Siedziba działalności znajduje się w Węgrowie w województwie mazowieckim. Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem przyszłych kierowców. Do wyboru oferujemy wiele kategorii prawa jazdy. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Oferta

Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem przyszłych kierowców. Działamy od ponad 20 lat, co przekłada się na nasze bogate doświadczenie oraz wiedze w branży. Przez ten czas zdążyliśmy wyszkolić ogromną ilość kierowców, którzy powierzyli nam swoje zaufanie i pozytywnie zdali egzamin państwowy. Dysponujemy najlepszymi pojazdami przystosowanymi do nauki jazdy. Zajmujemy się również szkoleniem kierowców zawodowych, prowadzeniem szkoleń okresowych i kwalifikacji wstępnych.Oferujemy bezpłatne materiały szkoleniowe, w skład których wchodzą książka i płyta. Nasi instruktorzy to profesjonaliści z dobrym podejściem do kursanta. Prowadzimy zajęcia w kategoriach:
  • prawo jazdy kat. A, A1, A2,
  • prawo jazdy kat. B, B1,
  • prawo jazdy kat. C,
  • prawo jazdy kat. D,
  • prawo jazdy kat. T,
  • prawo jazdy kat. B+E,
  • prawo jazdy kat. C+E.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci i zawsze pomocni. Zapewniamy najlepsze przygotowanie do egzaminu. Zatrudniamy najlepszych instruktorów, których zawód jest dla nich pasją. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a płatność ratalną rozkładamy na raty 0%.

Kontakt

Kontakt Bogdan Wójcik Ośrodek Szkolenia Kierowców

Bogdan Wójcik Ośrodek Szkolenia Kierowców, Węgrów

Opinie (0)

Opinie o firmie Bogdan Wójcik Ośrodek Szkolenia Kierowców