Dbamy o Twoje bezpieczeństwo
Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, Bodyguard in Media Paweł Motyl, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272622356
REGON: 382113886
Rok założenia:
2018

O firmie

Agencja ochrony osób Bodyguard in Media to miejsce, gdzie bezpieczeństwo i profesjonalizm spotykają się z innowacją. Od 2018 roku, z siedzibą w Warszawie, oferujemy usługi ochrony premium na terenie Polski i Europy, spełniając najwyższe standardy w branży. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Przekonaj się, dlaczego warto powierzyć swoje bezpieczeństwo w ręce Bodyguard in Media!

Oferta

Oferujemy usługi profesjonalnej ochrony osobistej, opartej na doświadczeniu, wyszkoleniu i wysokiej jakości świadczonych usług. Nasi Oficerowie Ochrony to specjaliści, gotowi sprostać najtrudniejszym zadaniom. Dzięki indywidualnemu podejściu, oferujemy ochronę VIP oraz zabezpieczenie delegacji zagranicznych. Jesteśmy świadomi, że prywatność naszych Klientów jest kluczowa, dlatego zapewniamy najwyższe standardy dyskrecji.

Planujesz podróż za granicę? Nasza firma oferuje kompleksowe zabezpieczenia i wsparcie dla osób podróżujących, zapewniając bezpieczną i spokojną podróż. Przed wyjazdem przeprowadzamy szczegółową ocenę ryzyka, opracowując spersonalizowane plany zabezpieczeń.

Jesteśmy również ekspertami w obszarze zabezpieczania eventów, oferując kompleksową ochronę, zarządzanie bezpieczeństwem oraz pełną ochronę dla uczestników. Tworzymy spersonalizowane plany zabezpieczeń, analizując potencjalne zagrożenia, minimalizując ryzyko i reagując na sytuacje awaryjne. Nasz doświadczony personel dba o bezpieczną komunikację z uczestnikami, zapewniając, że każde wydarzenie przebiega gładko i bezpiecznie.

Nasza firma specjalizuje się też w zabezpieczaniu planów zdjęciowych, oferując kompleksową ochronę dla produkcji filmowych, sesji fotograficznych i projektów reklamowych. Nasz zespół doświadczonych Pracowników Ochrony monitoruje dostęp, dbając o bezpieczeństwo rekwizytów i sprzętu. Gwarantujemy skuteczną reakcję na sytuacje kryzysowe oraz utrzymanie tajemnic handlowych.
Ponadto Bodyguard in Media oferuje zabezpieczenia ratownicze, koncentrując się na kompleksowej ochronie zdrowia i bezpieczeństwa. Nasz zespół jest gotowy do natychmiastowej pomocy w nagłych wypadkach, zarządzając działaniami ratowniczymi i współpracując ze służbami medycznymi. Dostosowujemy nasze usługi do specyfiki sytuacji, gwarantując kompleksową ochronę.

Bodyguard in Media to nie tylko agencja ochrony osób i mienia, to partner, który dba o Twoje bezpieczeństwo na każdym etapie. Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Czym zajmują się agencje ochrony? Poznaj ofertę firmy Bodyguard in Media
Czym zajmują się agencje ochrony? Poznaj ofertę firmy Bodyguard in Media
Agencje ochrony zajmą się chronieniem osób i mienia w przypadku różnego typu imprez masowych, wydarzeń kulturalnych lub ochroną obiektów firmowych i prywatnych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bodyguard in Media Paweł Motyl

Bodyguard in Media Paweł Motyl, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Bodyguard in Media Paweł Motyl


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.