Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691359210
REGON: 385519465
Rok założenia:
2020

O firmie

Siedziba firmy znajduje się na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi w zakresie BHP i ochrony środowiska. Prowadzimy szkolenia, audyty, konsultacje. Opracowujemy wnioski rejestracyjne i sprawozdania w bazie BDO, pomagamy przedsiębiorcom zrealizować obowiązki sprawozdawcze z dziedziny ochrony środowiska , kompleksowo realizujemy wszystkie obowiązki w dziedzinie BHP.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych z doradztwem gospodarczym. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy wprowadzają na rynek produkty lub produkty w opakowaniach, wytwarzają odpady lub nimi gospodarują. W takim przypadku zobowiązani są oni do wpisu w Rejestrze BDO. Dotyczy on również przedsiębiorców, którzy wprowadzają na terytorium kraju pojazdy, baterie lub akumulatory, opony, oleje smarowe, sprzęt elektryczny i elektroniczny

Rejestr pozwala na gromadzenie informacji o odpadach, dzięki niemu możliwa jest elektroniczna realizacja obowiązków rejestrowych, ewidencyjnych i sprawozdawczych. Zapewniamy nasze profesjonalne doradztwo w tym zakresie, do naszych usług należy pomoc w sporządzaniu sprawozdania BDO, zajmiemy się przygotowaniem odpowiedniego wniosku. W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Blue Way Anna Cieślik

Blue Way Anna Cieślik, Knurów

Opinie (0)

Opinie o firmie Blue Way Anna Cieślik