Konstrukcje stalowe, pomieszczenia magazynowe, boksy dla koni
Konstrukcje stalowe, pomieszczenia magazynowe, boksy dla koni, Blech-Stal sp.j. Producent konstrukcji stalowych, Koszyce Wielkie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9930423716
REGON: 120017803
KRS: 0000230250
Dodatkowe kontakty:

14 634 08 85

Rok założenia:
1989

O firmie

Wszystko zaczęło się w 1989 roku w małym rodzinnym zakładzie ślusarskim, kiedy założyciel przedsiębiorstwa Robert Blecharski postanowił, iż będzie tworzył przestrzeń jutra. Przekuwając doświadczenia rodzinne, pasje do tworzenia i wizje przyszłości, rozpoczął budowanie biznesu swoich marzeń.

W początkowych latach działalności firmy Blech-Stal z Koszyc Wielkich, w województwie małopolskim, produkowaliśmy pomieszczenia garażowe dla spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. Szybko nastąpiły rozwój i ewolucja – to, co dla nas, jako pomysłodawców tego wielkiego przedsięwzięcia, jest najważniejsze. Systematyczna ekspansja i rozwój we wszelkich płaszczyznach pozwoliły wejść na wyższy poziom i dać upust aspiracjom, które przyświecały nam od samego początku - obrać kierunek na budownictwo przemysłowe.

Oferta

Specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym. Produkujemy konstrukcje stalowe, które są wykorzystywane jako hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe i hale sklepowe. Wytwarzane przez nas konstrukcje służą także przy budowie wiat.
Oferujemy wykonanie konstrukcji stalowych hal i dachów stalowych. Nie ograniczamy się w swojej działalności, dlatego wykonujemy nawet boksy dla koni.

W pracy korzystamy wyłącznie z materiałów renomowanych marek, dzięki czemu nasze produkty są niezwykle trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.

Stawiamy na dwukierunkową współpracę, w której klient po określeniu swoich potrzeb otrzymuje bezpośrednio dopasowany do siebie produkt. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i nowoczesne rozwiązania.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Służymy fachowym doradztwem i zapewniamy kompetentną obsługę.

Gwarantujemy satysfakcję z wykonanych usług oraz konkurencyjne ceny.

Kontakt

Kontakt Blech-Stal sp.j. Producent konstrukcji stalowych

Blech-Stal sp.j. Producent konstrukcji stalowych, Koszyce Wielkie

Opinie (0)

Opinie o firmie Blech-Stal sp.j. Producent konstrukcji stalowych