przyjazna Metale - obróbka, maszyny, Blatech Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6292505430
REGON: 52353402400000
KRS: 0001000156
Rok założenia:
2022

O firmie

Blatech to firma z Dąbrowy Górniczej. Zajmuje się obróbką metali. Od wielu lat współpracuje z podmiotami z różnych branż.

Oferta

Dokładność, terminowość i konkurencyjne ceny wyróżniają firmę Blatech. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy za pomocą nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo poddają obróbce różne metale. W zakładzie obróbka obejmuje metale żelazne takie jak stal i stal nierdzewna oraz nieżelazne, np. aluminium i różne metale kolorowe.

Na zlecenie klientów Blatech dostarcza blachy, rury i profile w odpowiednich wymiarach. Zajmuje się ich cięciem laserowym, gazowym, tlenowym i plazmą. Ponadto oferuje:
  • spawanie MIG,
  • spawanie TIG,
  • wypalanie blach,
  • zgrzewanie elementów metalowych,
  • gięcie i krawędziowanie blach.
W zakładzie wykonywane jest też pemowanie. Jest to proces łączenia blach. Używane są do tego celu wciskane na specjalnych maszynach kołki gwintowane, nitonakrętki i tulejki.

Produkcja obejmuje części do maszyn i urządzeń, w tym górniczych, konstrukcje reklamowe i stolarkę otworową. Wytwarzane są również elementy do mebli metalowych, różne konstrukcje stalowe, wyroby medyczne, materiały reklamowe i części samochodowe.

Więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie internetowej Blatech. Z firmą można się skontaktować telefonicznie oraz e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Blatech Sp. z o.o.

Blatech Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Opinie (0)

Opinie o firmie Blatech Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.