Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, Biuro Usługowe Maroni Marzanna Oniszczuk, Blizne Łaszczyńskiego

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8491077009
Dodatkowe kontakty:

22 243 37 49

O firmie

Biuro usługowe Maroni znajduje się w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, niedaleko Warszawy. Firma należąca do Marzanny Oniszczuk specjalizuje się w usługach rachunkowych. Działa w branży od 2009 roku i pomaga małym oraz średnim podmiotom gospodarczym.

Oferta

Codzienne obowiązki sprawiają, że pogodzenie prowadzenia firmy z czynnościami księgowymi jest trudne. Z tego powodu warto skontaktować się z firmą Maroni i zlecić jej zajęcie się pracami rachunkowymi. Biura skupia doświadczonych księgowych, posiada licencję Ministra Finansów i jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Głównym zadaniem jakie stawia sobie za cel biuro, jest kompleksowa obsługa rachunkowa. W ramach niej prowadzone są księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany. Ponadto księgowi zajmują się sporządzaniem ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz sprawozdań dla GUS. Rozliczają również należności względem US, takie jak PIT, CIT i VAT, a także względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Kompleksowa oferta biura Maroni przejawia się też w usługach kadrowo-płacowych. Klienci mogą zlecić przygotowywanie list płac, obsługę programu płatnik i rozliczanie pracowników w ZUS i US. Ponadto firma oferuje:
  • pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej
  • pomoc przy wyborze formy opodatkowania
  • reprezentowanie klientów przed zus
  • reprezentowanie klientów przed us
  • doradztwo podatkowe
Po więcej informacji związanych z działalnością biura Maroni można udać się na stronę internetową lub zadzwonić.

Kontakt

Kontakt Biuro Usługowe Maroni Marzanna Oniszczuk

Biuro Usługowe Maroni Marzanna Oniszczuk, Blizne Łaszczyńskiego

Opinie (4)

Opinie o firmie Biuro Usługowe Maroni Marzanna Oniszczuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
12.03.2019
Współpracuję z Biurem Rachunkowym MARONI od 10 lat. Usługi prowadzone fachowo, rzetelnie i terminowo. Zachęcam do korzystania z usług Biura Rachunkowego MARONI. Polecam ellbit.pl
Piotr C.
Piotr C.
5.0
21.11.2018
Bardzo profesjonalna, kompleksowa obsługa przedsiębiorstwa, a do tego bardzo miła i kontaktowa obsługa. Gorąco polecam
Mirela W.
Mirela W.
5.0
20.11.2018
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Można to zaobserwować pod względem merytorycznym, jak i zarówno podejściem do klienta w sposób kulturalny.
Ewelina C.
Ewelina C.
5.0
20.11.2018
Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura MARONI. W wielu kwestiach okazali się bardzo pomocni a zarówno dyskretni. Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko dokładnie, terminowo, bez problemów. Korzystam z usług tego biura już od trzech lat i z czystym sumieniem mogę je polecić!