Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5921648129
REGON: 220147833
Rok założenia:
2006

Polecane oferty

Starogard Gdański, os. 60-Lecia ONP 2 lok. 17
Głównym profilem działalności naszego biura LK są usługi translatorskie. Możemy Państwu zaproponowa...
Starogard Gdański, Kościuszki 12-14 lok. 11, (na przeciwko starostwa)
Biuro tłumacza przysięgłego Krystiana Buchholca oferuje Klientom profesjonalne i zawsze wykonane na...
Firma Marii Kosmacz świadczy usługi w postaci zarówno profesjonalnymi tłumaczeniami z języka niemie...
Posiadam 22-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Pr...

O firmie

Nazywam się Krystian Buchholc. Z zawodu jestem tłumaczem przysięgłym. Prowadzę własne biuro w Skarszewach, w powiecie starogardzkim. Do współpracy zachęcamy wszystkich zainteresowanych z województwa pomorskiego. Na rynku funkcjonuję od 2006 roku.

Oferta

Z myślą o oczekiwaniach najbardziej wymagających osób przygotowałem bardzo rozbudowaną ofertę. Jestem przekonany, że na pewno znajdziecie w niej Państwo interesującą Was usługę. Specjalizuję się w tłumaczeniach z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Poradzę sobie zarówno z ustnymi, jak i pisemnymi. Problemem nie będą dla mnie nawet skomplikowane zlecenia.

Podstawę mojej oferty stanowią tłumaczenia medyczne i prawnicze. Z ich zakresu podejmę się przekładu różnorodnych dokumentów. Podejmę się przekładu dokumentacji medycznej lub aktów, wniosków i podań. Na bieżąco śledzę zmiany w obowiązującym prawie, dzięki czemu nie dopuszczam do jakichkolwiek błędów. Zapewniam, że podejmując ze mną współpracę nie jesteście Państwo narażeni na nieprzyjemnie konsekwencje od strony cywilno-prawnej.

Wyróżniam się na tle branżowych firm. Zazwyczaj świadczone przez konkurencję usługi tłumaczeniowe są bardzo podobne, żeby nie rzec identyczne. Ja ze swojej strony dodaję tłumaczenia tekstów sporządzonych pismem gotyckim. Nie stanowią one dla mnie problemu.

W moim biurze tłumaczeń wykonuję także tłumaczenia ustne. Wymagają one od tłumacza dużego doświadczenia i wiedzy. Są trudniejsze od pisemnych, ponieważ nierzadko wymagają umiejętności improwizacji oraz radzenia sobie ze stresem. Ja świetnie działam pod presją czasu i nie wpływa ona negatywnie na moją efektywność, wręcz przeciwnie - motywuje mnie. Zajmuję się tłumaczeniami konsekutywnymi, a vista oraz liaison. Wykonuje je między innymi w sądzie, u notariusza czy podczas rozmów handlowych, a także negocjacji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące mojej działalności. Zainteresowanych zachęcam też do odwiedzenia strony internetowej. Znajdą na niej wiele przydatnych informacji.

Zapraszam do skorzystania z rzetelnych usług translatorskich osoby z Skarszewów i okolic.

Kontakt

Kontakt Biuro tłumaczeń Krystian Buchholc tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Biuro tłumaczeń Krystian Buchholc tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Skarszewy

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro tłumaczeń Krystian Buchholc tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
01.09.2019
Pan Krystian to kompetentny i doświadczony tłumacz. Przekłady zawsze wykonuje z najwyższą starannością.
Grazyna L
Grazyna L
5.0
11.03.2019
Szybkie i fachowe tlumaczenie. Bardzo dobry kontakt podczas realizacji, telefoniczny oraz mailowy. Mila i profesjonalna obsluga. Cena najnizsza ze wszystkich innych biur do ktorych wyslalam prosbe o kosztorys. Bardzo polecam!