Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6721874927
REGON: 320582566
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Nasze biuro, przede wszystkim zajmuje się tłumaczeniami polsko-niemieckimi. Prowadzimy je w obu kie...
Każdy z moich Klientów otrzymuje sprawne i rzetelne tłumaczenia pisemne i ustne z języka niemieckie...
Jako tłumacz przysięgły pracuję już od ponad piętnastu lat skutecznie łącząc pasję do języka niemie...
Stargard, ks. kard. Wyszyńskiego 25 lok. 6
Działamy na rynku od 1991 roku. Przez te czas zgromadziliśmy wiele doświadczeń, które obecnie proce...

O firmie

Tłumacz przysięgły języka włoskiego Katarzyna, właściciel biura tłumaczeń języka włoskiego Biuro Tłumaczeń języka włoskiego ITAL-POL, które zlokalizowane jest w Połczynie-Zdroju. Oferuję tłumaczenia ustne i pisemne z języka włoskiego na język polski i z języka polskiego na język włoski. Działam w branży nieprzerwanie od 2008 roku.

Oferta

Włochy to kraj, który znam doskonale, podobnie jak język włoski. Jestem osobą dwujęzyczną, obydwoma językami posługuję się biegle. Od wielu lat świadczę usług tłumaczeniowe. Podejmuję się wykonania tłumaczeń z i na język włoski. Współpracuję z klientami indywidualnymi, a także firmami polskimi oraz zagranicznymi. Gwarantuję szybką realizację zleceń. Stałym klientom udzielam atrakcyjnych rabatów.

Oprócz tego oferuję tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne. Dodatkowo proponuję tłumaczenia techniczne. W mojej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia telefoniczne, symultaniczne, szeptane czy konsekutywne. Ponadto zapewniam obsługę translatorską różnego rodzaju konferencji.

Specjalizuję się w tłumaczeniach medycznych, reklamowych, sportowych, a także turystycznych, prawnych oraz handlowych. Żadnego problemu nie stanowią dla mnie tłumaczenia redakcyjne i finansowe.

Jeżeli chcą Państwo poznać wycenę i czas oczekiwania na tłumaczenie, wystarczy przesłać oryginalny dokument do przetłumaczenia, bądź opisać zamawiane tłumaczenie ustne. Zaledwie w ciągu doby prześlę dokładną wycenę. Przetłumaczone dokumenty mogą Państwo odebrać osobiście w biurze Ital-Pol, drogą E-mailową lub za pośrednictwem poczty bądź kuriera.

Wszystkich, którzy szukają profesjonalnego tłumacza przysięgłego języka włoskiego, zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzenia siedziby biura tłumaczeń Ital-Pol w Gdańsku.

Kontakt

Kontakt Biuro Tłumaczeń Ital-Pol Tłumacz przysięgły języka włoskiego Katarzyna Balińska

Biuro Tłumaczeń Ital-Pol Tłumacz przysięgły języka włoskiego Katarzyna Balińska, Połczyn-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Tłumaczeń Ital-Pol Tłumacz przysięgły języka włoskiego Katarzyna Balińska