Biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem
Biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem, Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo - Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego, Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska, Jarosław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7951587853
Dodatkowe kontakty:

694 457 722

Rok założenia:
2008

O firmie

"KADAMAXO" to profesjonalne biuro tłumaczeń i usług edukacyjnych. Siedziba naszej firmy to Jarosław, w województwie podkarpackim. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Właścicielką jest Anna Żurawska.

Właściciel biura A. Żurawska - 694 457 722

Oferta

Nasze biuro specjalizuje się w tłumaczeniach uwierzytelnionych rosyjskiego i ukraińskiego. Tłumaczymy z języka polskiego na ukraiński i rosyjski oraz odwrotnie. Zajmujemy się również tłumaczeniem innych języków europejskich. Posiadamy duże doświadczenie, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i specjalistycznymi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy z odpowiednimi kwalifikacjami oraz uprawnieniami do wykonywania zawodu.

Oferujemy:
  • tłumaczenie dokumentów,
  • tłumaczenia sądowe,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia uwierzytelnione,
  • tłumaczenia językowe,
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia techniczne.
Ponadto oferujemy tłumaczenia online. Dzięki temu mogą się do nas zgłosić Klienci z całego kraju. Podejmujemy się również tłumaczeń urzędowych, które sprawiają wiele trudności. Jesteśmy profesjonalni i do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Swoje obowiązki wykonujemy solidnie i rzetelnie. Gwarantujemy najwyższa jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z biurem "KADAMAXO".

Artykuły

Kiedy warto odwiedzić Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo-Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego, Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska?
Kiedy warto odwiedzić Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo-Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego, Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska?
Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo - Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego,Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska wykonuje przekłady także online
Tłumaczenia uwierzytelnione języka rosyjskiego i ukraińskiego
Tłumaczenia uwierzytelnione języka rosyjskiego i ukraińskiego
Są dwa rodzaje tłumaczeń - zwykłe oraz uwierzytelnione. Czym jest dokładnie tłumaczenia uwierzytelnione z języka ukraińskiego oraz rosyjskiego? Zobacz już teraz
Tłumaczenie dokumentów z języka ukraińskiego i rosyjskiego – czy tylko w sposób konwencjonalny?
Tłumaczenie dokumentów z języka ukraińskiego i rosyjskiego – czy tylko w sposób konwencjonalny?
Przetłumaczenie ważnych dokumentów o tematyce biznesowej lub prawnej wymaga wykorzystania wiedzy i doświadczenia. Warto zaufać jedynie najlepszym tłumaczom.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo - Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego, Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska

Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo - Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego, Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska, Jarosław

Opinie (16)

Opinie o firmie Biuro Tłumaczeń i Usług Edukacyjnych Kadamaxo - Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego, Tłumacz Języka Ukraińskiego Anna Żurawska

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
31.05.2022
Starannie, bezproblemowo przygotowane tłumaczenia uwierzytelnione, polecam.
Zuzia
Zuzia
5.0
23.03.2022
Profesjonalne usługi tłumaczeniowe, pani Anna przygotowała mi tłumaczenie dokumentów z rosyjskiego, polecam.
Iwonka
Iwonka
5.0
13.01.2022
Polecam każdemu kto szuka dobrego biura tłumaczeń, pani Żurawska to doskonała specjalistka, przygotowała mi potrzebne tłumaczenie techniczne z języka ukraińskiego.
Krystian
Krystian
5.0
30.11.2021
Pani Anna przygotowała mi niezbędne tłumaczenie dokumentów sądowych, wszystko przygotowane bardzo starannie, nie mam zastrzeżeń! Polecam.
Daniela
Daniela
5.0
25.11.2021
Najlepsi tłumacze, którzy szybko i sprawnie wykonują wszystkie zadania.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
23.09.2021
Tłumaczenie dokumentów od sprowadzonego z zagranicy auta bardzo dokładne, nie było żadnych problemów z rejestracją pojazdu.
Eryk
Eryk
5.0
27.07.2021
Jeżeli chodzi o wszelkie tłumaczenia uwierzytelnione, to zdecydowanie pełen profesjonalizm.
Lidia
Lidia
5.0
16.05.2021
Polecam serdecznie to biuro tłumaczeń. Wszystkie moje dokumenty były dokładnie przetłumaczone. Dzięki temu udało mi się wszystko zrozumieć.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
02.03.2021
Szukałam kogoś, kto będzie potrafił przetłumaczyć moje skomplikowane dokumenty księgowe. Tutaj zrobili to bardzo profesjonalnie.
Jupi
Jupi
5.0
21.01.2021
Tekst naukowy przetłumaczony został w bardzo szybkim tempie. Zawarto wszystkie moje informacje.
Basia
Basia
5.0
11.11.2020
Świetnie przetłumaczyli dokumenty w szybkim czasie. Na pewno tu wrócę.
Darek
Darek
4.0
03.09.2020
Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu. Nigdy mnie nie zawiedli.
Daniel
Daniel
5.0
19.07.2020
Bezbłędnie tłumaczą pisma i dokumenty na język rosyjski. Polecam.
Rita
Rita
5.0
20.05.2020
Fachowa obsługa. Jakość na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny.
Grześ
Grześ
5.0
30.03.2020
Skorzystałem z ich usług z polecenia sąsiadki. To była dobra decyzja. Są na prawdę świetni.
Ula
Ula
5.0
29.01.2020
Kadamaxo to świetne biuro tłumaczeń. Przetłumaczyli mi dokumenty z ukraińskiego na polski. Świetna i perfekcyjna robota. Pełen profesjonalizm. Polecam ich usługi.