Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8551424869
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywamy się Zofia i Ryszard Kowalscy, prowadzimy własne biuro rachunkowe, które znajduje się w Świnoujściu, w województwie zachodniopomorskim. Od 1996 roku zajmujemy się usługami rachunkowymi. Kompleksowo pomagamy firmom w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Oferta

Od wielu lat świadczymy usługi w branży rachunkowości, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę, którą wykorzystujemy w swojej codziennej pracy.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami, przede wszystkim z prowadzeniem księgowości. Samodzielne prowadzenie dokumentacji rachunkowej może się zakończyć nieprzyjemnymi konsekwencjami wynikającymi z błędów, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów.
Nasza firma od samego początku swojej działalności, postawiła sobie za cel świadczenie usług, które są przyjazne dla Klientów działających biznesowo.

Zajmujemy się kompleksowo zleconymi sprawami. Poza bieżącą obsługą rachunkową firm, pomagamy także Klientom stawiającym pierwsze kroki na biznesowym polu. Do naszych najważniejszych obowiązków należy utrzymywanie kontaktów z Urzędami Skarbowymi, dotyczących rozliczeń podatkowych oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Dzięki naszej pomocy dokumenty finansowe firmy są w doskonałym stanie. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego!

Kontakt

Kontakt Biuro rachunkowe Z.R. Kowalscy Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Z.R. Kowalscy Sp. z o.o., Świnoujście

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro rachunkowe Z.R. Kowalscy Sp. z o.o.